Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyire lehet berúgni fél...

Mennyire lehet berúgni fél liter sörtől, egy pohár bortól,2 dl pálinkától és egy feles vodkától?

Figyelt kérdés
2017. szept. 28. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:

kegyetlenül, ha nincs hozzászokva a szervezet.


black out tuti meg lesz

2017. szept. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tölts le a mobilodra egy véralkohol szint kalkulátort inkább.
2017. szept. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én csak spicces leszek kicsit ennyitől, de valaki már beoffol.
2017. szept. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2,5 dl tömény nem kevés, 5 feles+1 sör és egy pohár bor. Az sem biztos, hogy szerencsés dolog ezeket így összekeverni..

Ha iszol 6 feles pálinkát, lehet kevésbé leszel szarul, mint ettől így egyben :)

2017. szept. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja meg attól is függ, hogy ezt a mennyiséget mennyi idő alatt iszod meg.
2017. szept. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ha kb. 2 óra alatt iszok meg ennyit akkor sem vagyok full rottyon, csak jól érzem magam, de én hozzá vagyok szokva rendesen. Anno 17 éves koromba mikor kezdtem alkoholizálni, sör és bor nélkül a 2 deci pálinkának meg fél deci vodkának is hányás lett volna a vége ha 2 óra alatt ledöntöm sörrel borral együtt már hányásba fetrengés, pláne hogy a sört borral keverni nem a legszerencsésebb. Szóval ha kezdő vagy vigyázz magadra, és mondom bort sörrel ne nagyon igyál, nagyon fel tudja kavarni a gyomrot.
2017. szept. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!