Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek is az alap jameson...

Szerintetek is az alap jameson az egyik legkönnyebben nyelhető whiskey?

Figyelt kérdés
Meg akarom egy barátom kínálni whiskeyvel,de elég nehezen bírja a piát,ezért gondoltam erre,szerintetek van ennél lágyabb whiskey vagy ez is bőven elég a célra?

2017. okt. 6. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a stílusváltásuk óta a Ballantines Finest és a Jim Beam white is van olyan lágy mint a Jameson. Karakterben gyengébbek inkább. A Jack old no 7 pedig még lágyabb is, de karaktere annak talán még annyi sincs. Persze nem ilyen egyszerű a skót, ír és amerikai whiskyket összehasonlítani.
2017. okt. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Phoney ***** válasza:
100%

Manapság szinte minden ismertebb olcsóbb whisky a „legkönnyebben nyelhetőt” próbálja kihozni a keretből, talán már csak a Johnnie Red a kivétel ez alól. (Bár lehet, hogy egyeseknek meg az nyelhető könnyen.)


Innentől kezdve szinte teljesen ízlés kérdése, hogy ezek közül kinek melyik csúszik a legkönnyebben, mert igazából egyik sem túl jó, de mindegyik másképp „húzós”. A Jameson nekem pl. irritálóan száraz, szinte már vodkás.


Ami igazán könnyen nyelhető, az nem a 4–6 ezres árkategóriában van.

2017. okt. 7. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg meg akarod győzni és hajlandó vagy kicsit mélyebben a pénztárcádba nyúlni, akkor szerintem erre a célra a Higland Park az egyik legjobb, 0.7-es üvegenként olyan 12-15k-ért lehet rendelni.
2017. okt. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Bushmills is megér egy próbát.
2020. jan. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 abcderfghijkk válasza:
Jameson a legjobb. A többi ihatatlan húgy.
2022. febr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!