Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen whiskey-t ajánlotok?

Milyen whiskey-t ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, közeleg faterom születésnapja, amire nem igazán szoktam ajándékot vinni.. viszont most van egy üveg whiskeym és amikor látta fater említette hogy odaadhatnám neki, viszont ez nekem ajándék volt, de adott egy ötletet.


Szóval vennék neki 1 üveggel, de inkább valami olyan márkát/fajtát amit nem kapsz meg a tescoba :D

Ebben tudnátok segíteni? Hogy valami jó skót whiskeyt honnan tudnék beszerezni és hogy mégis milyet? Körülbelül egy tizesem lenne erre.



2017. okt. 24. 05:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Phoney majd biztos segitt nekem is ö szokott.
2017. okt. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Phoney ***** válasza:
100%

Tízezer körül pont nem sok jó vételt ismerek skót whiskyből, de amúgy elég egyszerű: ennyi körül nyugodtan megvehetsz bármely olyan "single malt scotch whiskyt", ami legalább 10 éves (ez is rá lesz írva).


Mondjuk egy Tomatin 12-t.


Hogy hol érdemes, hát ahol a kiválasztott whisky a legolcsóbb. A Google vagy az Árgép segít.

2017. okt. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bár kapható tescoban is és single maltok közt kb. a legismertebb, de a 12 éves Glenfiddich szerintem nem olyan rossz ha 10 ezerért találsz. Metroba most annyi.
2017. okt. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!