Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha ma este 9 órakkor ittam...

Ha ma este 9 órakkor ittam egy koktélt kb. egy dl pálinkát húzóra és egy és fél dl forralt bort, akkor azt mennyi ideig lehet kimutatni a vérben?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy a súly is számít 65 kg vagyok és 15 lány.

2017. nov. 3. 23:33
 1/9 anonim ***** válasza:
26%

Csajszi! Azt elég sokáig, de miért fontos ez neked?

Esetleg olyan, mint helyesírás?

2017. nov. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
34%

vérbe sokáig kimutatható, mert időbe tart míg rensesen kiürül a szervezetből

úgy rémlik hogy talán 2 nap de lehet rosszul emlékszem

a szonda viszont nem jelezne már be reggel 7-8 óra körül

vuszont a vérből is meg tudják kb mondani hogy még is mikor ittál pl ha vetetnek tőled vért a rendőrségen, mivel gyanus az ittas állapot nem biztos hogy megbüntetnek ha úgy látják a véredből hogy sokkal korábban ittál, bár az ritka hogy bevisznek valakit, álltalában a szondánál vége a dolgoknak

2017. nov. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
15 évest nem visznek be, ilyen kevés után pláne nem.
2017. nov. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért vizsgálná bárki is a véredet? Max. anyádéktól kapsz egy sallert, ha 15 évesen részegen állítasz haza. Bár már biztos tapasztalt vagy, ha húzóra iszod a deci pálinkát.
2017. nov. 4. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyok tapasztalt éltemben másodszor ittam ugymond többet, de egyátalanán nem voltam részeg...

A vérvétel meg azért fontos , mert holnap reggel mennem kell rá és nem tudom, hogy addig még kimutatható-e...

Köszönöm az eddigi válaszokat. :)

2017. nov. 4. 09:47
 6/9 anonim ***** válasza:
A véralkoholszinted valószínű már ma reggelre nullázódott, de másfél nappal később azaz holnap reggel valószínű hogy az alkohol bomlástermékei sem mutathatóak már ki, ez nem olyan veszedelmes mennyiség amit megittál.
2017. nov. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy sima laborvizsgálatnál nem vizsgának véralkohol szintet. De, ha ez megtörténne, akkor sem mutatná már ki a véredben az alkohol nyomát.
2017. nov. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vasárnap mész laborba ?Szerintem hétfő lesz az a nap, szóval semmi pánik :)
2017. nov. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
15 évesen szerintem még nem kéne inni:)
2017. nov. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!