Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ajánlás első "komolyabb" bornak?

Ajánlás első "komolyabb" bornak?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy eddig nem nagyon ittam bort(max Dankó és társai kólával buliban meg rozéfröccs nyári fesztiválokon). Most szeretnék valami normálisabb bort inni. Tudtok valami jót max. 1500 ft-ért?

2017. nov. 9. 13:05
 1/7 Mojjo ***** válasza:
100%
1500-ért komolyabb bort nem fogsz találni, csak a könnyedebb, légiesebb, egyszerűbb borok között jól, vagy legalábbis jobban megcsináltat. Ez is nagy előrelépés lesz, persze. Vörösre, vagy fehérre gondoltál?
2017. nov. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elsősorban vörösre gondoltam. Igen azt sejtettem hogy 1500ból nem fogok csúcs bort kapni, a lényeg az hogy ne csak berúgni legyen jó, hanem az íze miatt is meg lehessen inni egy pohárral.
2017. nov. 9. 16:50
 3/7 Mansour ***** válasza:
100%
A Lidl-ben lehet kapni 1000 Ft körül Bordeaux-it és Chiantit. Ezek a világ leghíresebb vörösborai. Tudom persze, hogy ez az alja, de azért ennyi pénzért egészen korrekt borok ezek. És ugyanitt 1500-3000 között lehet időnként kapni igen jó spanyol és portugál vörösöket is. A jó magyar bor viszont efölött kezdődik.
2017. nov. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Mojjo ***** válasza:
100%
@2: Aldi, African Rock - van vörös és fehér is, értelemszerűen a vöröset próbáld akkor. Kb egy ezres.
2017. nov. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2017. nov. 9. 18:32
 6/7 anonim válasza:
A Bartos ezerjot ajanlanam.
2017. nov. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mojjo ***** válasza:
@6: Mint vörösbort? :)
2017. nov. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!