Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen pálinkafőzés ről szóló...

Milyen pálinkafőzés ről szóló könyvet érdemes venni szerintetek?

Figyelt kérdés
Elég sok ilyen témájú, könyvet találtam, de nem tudom melyiket érdemes megvenni. Nektek melyikkel volt szerencsétek?

2017. nov. 19. 00:28
 1/6 anonim ***** válasza:
A neten minden lényegeset megtalálsz kár ezért könyvet venni. De ha kérdésed van itt is fel teheted én is fözöm időtlen idők óta. Jaj nem miket beszélek csak amióta szabad.
2017. nov. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ,eladtam. Kár a benzinért. Fogsz 1 írkát,és kezded a neten! Gyümölcs,cefre,főzés,finomítás,eszközök,segédanyagok,pálinka ,tárolás,stb,stb.2 fokolót,1 pH mérőt azért vennék.
2017. nov. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez egy egyszerű és jó leírás:


[link]


Ja, és ingyen van! :)

2017. nov. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Egy fiatal srácnak gondoltam ajándékba aki mostanában kezdett ilyesmivel foglalkozni és szeret olvasni is.

Bár napi szinten én is mindent neten keresek, azért a könyv nem ugyanaz, jó néha egyet egyet kézbe venni a monitor bámulás helyett. :)

2017. nov. 21. 05:20
 5/6 anonim ***** válasza:
2017. nov. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp könyvet szeretnél venni, akkor az " alapmű " dr. Sólyom könyve. [link]
2017. dec. 8. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!