Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Tulajdonképpen mi is a különbs...

Tulajdonképpen mi is a különbség a silver és a gold tequila között a színen kívűl?

Figyelt kérdés
Mert hogy ízre semmi az is tuti,viszont kíváncsi vagyok az elkészításe vagy úgy ánblokk a két típus miben különbözik.

#Tequil
2017. dec. 1. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
A silvert só+citrommal, a goldot narancs+fahéjjal isszák. Én silveres vagyok, de hogy maga az ital összetétele milyen, azt nem tudom.
2017. dec. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
Fahordos erlelesu. Minnel oregebb, annal tobb anyag oldodik ki a hordobol es ezert sotetedik be a szine.
2017. dec. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Phoney ***** válasza:
100%

A Gold NEM fahordós érlelésű, hanem csak össze van kenve egy kis színezőkaramellel, tölgyfakivonattal, cukorral, glicerinnel, amik (inkább kevesebb, mint több sikerrel) érlelt hatást kölcsönöznek neki.


Csak 1-2 goldot kóstoltam régen, de azok szerintem még rosszabbak voltak, mint a silver kiadás.


Viszont ma már egyre több márka cseréli le a gold változatát reposadóra, ami legalább 3 hónap fahordót látott, és ez általában jót tesz neki.

2017. dec. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek amúgy igaza van, szórakozóhelyeken és a nagykörúti kocsmákban tényleg így szolgálják fel. Az más kérdés hogy én megiszom tisztán és nem érdekel a köret. Sőt állítom hogy a többség csak azért iszik tequila-t mert azt sóval és citrommal isszák és az menő, nem azért mert jobban élvezik az ízét mint mondjuk a vodkáét.
2017. dec. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!