Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Tényleg ilyen jó a lidl saját...

Tényleg ilyen jó a lidl saját pezsgője? A legjobb kapható pezsgő, és megelőzi az összes BB meg Törley pezsgőt is?

Figyelt kérdés
[link]

2017. dec. 25. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
A BB meg a Törley olyannyira kommersz, béka segge alatti minőséget képviselnek, hogy nem is csoda...
2017. dec. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Még nem kóstoltam, de az oldal alján ott van táblázatban az ára (1600ft) ami magasabb mint a tesztelt Törley és BB pezsgőké (749-869ft+Törley Sárg Musk. 1299ft).
2017. dec. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Tegyük azért azt is hozzá, hogy aki 2000 körül akar pezsgőt inni, az ne várjon csodát. Iható cuccot kapni, jót nem.
2017. dec. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok

Azt se felejtsük el, hogy az csak 2000 forint alatti pezsgőket teszteltek ezen a teszten, azért nem kell borboltba menni hogy valaki ennél magasabb kategóriájú pezsgőt vegyen, 3000 forinttól ott van Kreinbacher, Sauska, Schlumberger, Törley Chardonnay Brut, stb. Hipermarketekben kint szoktak lenni többnyire a polcon a 12000 forint feletti Moet és Mumm pezsgők is.

2017. dec. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A jó édes ***** válasza:
92%

Ezt így nem tudom megmondani, de azt igen, hogy ez a blog - annak ellenére, hogy pénzügyi témájúnak hirdeti magát - tele van olyan élelmiszer tesztekkel, amiben a Lidl sajátmárkás cuccai nyernek. Az viszont egyszer sem derül ki, hogy kik a tesztelők, milyen szakmai előképzettséggel rendelkeznek, milyen metrikával pontoznak vagy miféle minőségbiztosítást alkalmaztak tesztelés során.

Ne higgy el mindent, amit az interneten találsz. Ha én meg azt írom, hogy a barackos Süsü pezsgő a legjobb metilalkohollal felöntve, a nagy gyártók pedig csak le akarnak húzni, azt is meggyőzőnek tartanád?

2017. dec. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%

Lidl dolgai tényleg jók

Péksüti, freeway üdítők, joghurt, jégkrém mind jobb

2017. dec. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!