Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Most fogok inni életemben...

Most fogok inni életemben előszőr, szilveszterkor pezsgőt, bajom nem lesz?

Figyelt kérdés

Lehet engem hülyének nevezni stb., de a lényeg, h pár barátnőmmel összegyűlűnk szilveszterre, az egyikünknél, nem tervezünk bulizni, viszont pezsgővel szeretnénk koccintani éjfélkor.

Mivel még sosem ittam, és sok olyat hallok, h a pezsgő könnyen kiüt ezért kissé parázok. Csak 1 pohárral iszunk majd, de nem szeretnék öntudatlan lenni. Milyen módszerrel érjem el, h ne legyek rosszul?


Kérlek benneteket, hogy ne cikizzetek. Úgy érzem, hogy jobb, ha megkérdezem, mintha magamnak tennék keresztbe.



2017. dec. 30. 18:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem ittál még sose, akkor is max jókedved lesz egy pohár pezsgőtől.
2017. dec. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Egy pohár pezsgő nem fog kiütni, nem is leszel tőle rosszul. Maximum egy icipicit megérzed. Jóval nagyobb mennyiségekről van szó.
2017. dec. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Sok függ a testsúlytól meg a pohár méretétől. Annyi biztos, hogy ha kikevered belőle a széndioxidot (a buborékokat) akkor kevésbé ütős a hatása. Egyébként meg szerintem fene a gusztusát, aki a pezsgőt szereti, jobb a pálinka (kevesebb benne a lé, ahogy Jávor Pál neves színészünk mondta)..
2017. dec. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Egy pohár nem vészes, de ha aggódsz, igyál féllel :) Nehezen tudom elképzelni, hogy egy kis pohár pezsgő bárkit kiüssön...
2017. dec. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
2 pohártol se lesz semmi bajod
2017. dec. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3%
Nyugodtan igyál előtte egy páleszt amitől megjön a kedved, majd 1-2 háromkettes VBK-t, majd jöhet a pezsgő :-)
2017. dec. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Ennyitol nem lesz semmi bajod, max egy kisgyereknek lenne. Ha nem szedsz semmit, nincs semmi betegseged, akkor egesz nyugodtan meg lehet ennyit inni elsore is. Max egy kicsit vigyorogsz majd.
2017. dec. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen☺

Egyebkent 15 vagyok

2017. dec. 30. 20:37
 9/11 anonim válasza:
49%
törj mellé egy fél ekit
2017. dec. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy szerintem még egy üvegtől sem rúgnál be max picit spicces lennél és ennyi.

Egy pohárral meg elhet észre sem veszel kb.

2017. dec. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!