Milyen bort vegyek?

Figyelt kérdés

Kipróbálom milyen a bor, mert a rövid egyre nwhezebben csúszik. Holnap vennék egy üveggel, de fogalmam sincs melyiket. 4-5e ft-ig


A válaszokat előre is köszönöm 23f



2018. jan. 11. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Miért van olyan érzésem, hogy te még 18 se vagy és piálni szeretnél a haverokkal? :D Bocs csak ez ugrott be elsőnek. Én nem vagyok nagy boros, kostoltam már méregdrága sok 10ezer forintos bort is, de kiköptem xd Amit meg tudok inni az a muskotály édes fehérbor..BB vagy Törley vagy bármelyik..de ezer forint alatt van mindegyikből egy palackkal. 4-5 ezerért már Jagert lehet venni
2018. jan. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Erre nincs jó válasz, ízlés dolga. Én nem vagyok boros, de néha iszom tokaji aszút vagy Cabernet Savignont. Ha nem aszú, 1000 fölé nem megyek, felesleges (nekem. más lehet, hogy érzi a különbséget). Persze mélyen alá sem, nem tudok hinni a párszáz forintos borok jóságában...

Múltkor egy olcsóbb kis Chianti is bejött, a páromnak pedig egyáltalán nem. Ízlés, ez van. Amúgy ifjan csak az édes fehérbort szerettem, most tokajin kívül csak a száraz vörösek közül válogatok... Általánosan pedig semmit nem lehet mondani, sok ember eleve nem szereti a bort és kész.

2018. jan. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Vicces, pont a jager miatt boroznék. :) Még red bullal sem megy le. Na mindegy köszi
2018. jan. 11. 19:25
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Olyat, amelyik megfelel. Ha fontos az íz, akkor valami jobbat azért. 800 Forint felett már lehet ihatókat kapni. Kóstold szépen sorba őket és meglátod melyik fog ízleni.
2018. jan. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az 1000 Ft körüli árkategóriában már egészen jó borokat is találni. Ha nem értesz hozzá különösebben, hiszen most akarod kipróbálni, azt mondod, akkor teljesen felesleges ennél drágább bort vásárolni elsőre.
2018. jan. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mészáros Pál bori minőségiek 2 e ft körű vannak az év bortermelője is volt
2018. nov. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!