Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Meggybefőtt leve és Unicum...

Meggybefőtt leve és Unicum együttes kombinációja jó?

Figyelt kérdés
2018. márc. 14. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Érdekes gondolat, szerintem van, akinek ízlik s van, akinek nem. Én a meggybefőttet nem rontanám el keserű dolgokkal, de akinek bejön mindkét ital külön, annál van esély rá, hogy együtt is, így belegondolva nem tűnik rossznak.


Miért nem ittam eddig alkohollal a meggybefőtt levét? Van itthon vörösbor, Stroh80 és vodka, mindhárom jó jelölt hozzá...

2018. márc. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igyunk együtt :D :D :D Én most az előbb említett kombinációt alkalmazva,a holnapi munkaszüneti nap örömére kicsit kortyolgatok. :) És elfelejtettem a kérdésbe beleírni,hogy nemcsak Unicum van a poharamba,hanem Jäger is :D :P Tehát Jäger+Unicum+Meggybefőttlé :D :)
2018. márc. 14. 22:51
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Én nagyon szeretem, igaz Unicum nélkül.
2018. márc. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Ez mire jó? Hasnyálmirigy gyulladásra biztos. Ha már iszol miért nem olyat ami ízlik. Egy pohár pancsolt moslékot iszonyat igénytelen dolog inni. Ha nem ízlik az unikum, válasz olyat ami ízlik vagy ami valóban koktélba való.
2018. márc. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az unicumot biztos nem rontanám el vele ;-) de te tudod :)
2018. márc. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zsízünsztetten válasza:
Én az Unicumot Pálinkával ajánlom, vagy ecettel
2018. márc. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!