Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyi idő mire lemegy a víz...

Mennyi idő mire lemegy a víz az arcomról ha leállok a sörrel?

Figyelt kérdés

Minden nap vagy másnap megiszok egy-két sört, hétvégék erősebbek. Ha teljesen leállok vele mennyi idő mire megszűnik az arcpuffadás?


24/L



2018. ápr. 12. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
A hosszú évek óta tartó kemény alkoholistáknak szokott püffedni az arcuk a piátol nem egy 24 éves lánynak egy két sörtől. Ettől függetlenül nem kéne ennyit inni 24 évesen (sem).
2018. ápr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jól látod, de nem tanácsot kértem hanem választ! Egyébként napi két sörtől is püffed az arc, mert az alkohol szárít, így a szervezet több vizet raktároz.
2018. ápr. 12. 20:21
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Kb. annyi idő, mint amennyi ideje iszol.
2018. ápr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem a napi 2-3 sörtől vizesedsz,hülyeséget írtál,a sör,alkohol,pont,hogy vízhajtó! Dehidratálja a szervezetet,ezért is vagy másnaposan kiszáradva,és hiába iszol csak vízet másnap akkor is a felesleget kipisiled. Ha vizesedsz ott más gond van,szervi oka is lehet,de lehet egyszerűen csak híztál kicsit,ami simán lehetséges a sörtől.
2018. ápr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Amúgy mit számít, hogy mennyi idő? Ha csak hónapok múlva fog látszani a változás, akkor inkább hagyod a fenébe és iszol tovább?
2018. ápr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
3-as válaszoló! Ha ez igaz, akkor addigra én meghalok. Hát nem örülök. :/
2018. ápr. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű a megoldás, ne igyál sört és meglátod mikorra javul. Én naponta több sört ittam még se puffadt az arcom ...
2018. ápr. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Alkoholizmus már csak ilyen
2018. ápr. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!