Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi volt eddig a legundoritobb,...

Mi volt eddig a legundoritobb, legdurvabb alkoholos ital, amit ittatok?

Figyelt kérdés
Gondolok itt jager-sor, tejszines vodka, vodka palinka.. Vagy amivel en talalkoztam egy este 2x is, az az unicum tej. Jager tejrol is hallottam mar. Koszi a valaszokat!

#alkohol #Jager tej #unicum tej #jager sör
2018. ápr. 20. 08:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Osztálykiránduláson az egyik srác hozott házi, kva erős törkölypálinkát, két csaj meg vett epres krémlikőrt és kávés krémlikőrt. Azokat (de legalább a páleszt és az egyik likőrt) összeöntöttük, úgy ittuk többen is. Nekem képszakadás volt
2018. ápr. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Fixen legundoritobb, kosz elso!
2018. ápr. 20. 09:57
 3/18 Phoney ***** válasza:
100%

Átlagos (értsd: átlagosan rosszul cefrézett, büdös) házipálinka bármivel keverve. (A tipikus házi törköly jó példa.) Gyümölcslével, üdítővel, mindegy mivel. A tejszínes vodka ehhez képest nem is rossz. (Amúgy a Baileys se sokkal több, mint tejszínes vodka cukorral és egy kis whiskyvel.)


A vodka-pálinka amúgy nem undorító, csak könnyedebb lesz tőle a pálinka, mivel a vodka tisztaszesz. A legtöbb pálinka (főleg a kisüsti) akár 2-3 rész vodkát is elbír úgy, hogy továbbra is tiszta pálinkának tűnik. Az émelyítőbb/karcosabb pálinkák akár még jobbak is lesznek a vodkától.

2018. ápr. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Anno mikor pultos voltam a törzsvendégeim mindig ezt itták:

2cl abshinte

2cl unicum

1cl pálinka

Már előre tudtam mindig hogy ilyenkor összeesnek a gyönyörtől

Számomra a legundorítóbb a vodka paradicsomlé

Jager narancslével összeöntve olyan ízű mint a hányás

2018. ápr. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Unicum tej jaja :D elte tátk köszi.:D

Ismerősömék a sört kávéval isszák, de a halálom még mindig a jager-narancs. Meg a 62es tatratea szinten tejjel. BRRRRRE

2018. ápr. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Málnás jana ásványvíz + whisky

Leírva nem hangzik valami durvának de valami undorítóó...

2018. ápr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Jager+whisky+cola, Fehérbor+cola, legalja karcos házi kevertpálinka+cola, Abszint+sör. Ezek a legundorítóbbak azok közül amiket ittam már.
2018. ápr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Kokuszos rum(malibuba valo) +tej
2018. ápr. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Házibor. 2 L-es flakonnal túlélt 20 katonát két hétig, képzelheted.
2018. ápr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

kosz mindenkinek, de a kiserletezesnek az eredmenye:

az osszes tatratea osszeontve egy kis baracklevel megspekelve!!!!!!!

2018. ápr. 21. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!