Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Kinyitott sörtől lehet valami...

Kinyitott sörtől lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Van egy üveg söröm. Több, mint egy hónapja ki lett nyitva. Megmaradt a fele. Vissza lett zárva és azóta volt tárolva. Lehet valami bajom tőle, ha megiszom? Vagy érdemesebb kiönteni?

2018. ápr. 22. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél a nyelved hegyére egy kortyocskát és ízlelgesd. Ha savanykás - dobd ki. Ha sör íze van - iható. Azért úgy hiszem, hogy ennyi idő után, hiába lett lezárva, már veszített az erejéből.
2018. ápr. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a sör már megdöglött... mégha hűtőben is volt
2018. ápr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

de azért a címszavak kemények a kérdés alatt:


Keress kérdéseket hasonló témákban: étel, ital, egészség, sör, ivás, alkohol, kinyitott, felbontás, szerelem, szex

2018. ápr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Öntsd ki a fenébe. 1-2 nap még talán oké. de több mint 1 hónapja? Az már nem sör.

Vegyél kis üveges sört, ha nem birod egyszerre meginni.

2018. ápr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A 4-es meg az anyját is megb@$zná csak tudjon kötekedni.
2018. ápr. 22. 14:46
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tudott megmaradni egy fél üveg sör? nekem nem volna szívem hozzá, hogy meghagyjam szegényt ha már megbontottam :D
2018. ápr. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!