Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Whiskeyt kedvelő, gazdag...

Whiskeyt kedvelő, gazdag férfinak milyet vegyek?

Figyelt kérdés
Hamarosan kerek szülinapja lesz, muszáj nagy meglepit szereznem. Mi az a ritka finomság, ami tetszene? Mondjuk egy 400€-nál nem sokkal drágábbra gondoltam. Valaki tud segíteni, én konkrétan utálom az alkoholt, fogalmam sincs, mi alapján válasszak.
2018. ápr. 23. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
A Chivas 100 Cask Royal Salute éppen, de belefér a 400 euróba, elegáns, s gyönyörű maga a kiszerelés is, számozott palack, persze ez szubjektív, de szerintem fantasztikusan mutat élőben.
2018. ápr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld kéz. :)
2018. ápr. 23. 23:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha gazdag és ismeri a whiskyt, körbe fog röhögni egy bármilyen Chivasszal.


Felmész a whiskynet.hu vagy talán még jobb, ha személyesen a Veres Pálné utcai üzletükbe és kérsz tanácsot. Csupa profi dolgozik ott, biztosan tudnak valami valódi különlegességet ajánlani, nem felcsicsázott blended szart, aminél a marketinget meg a csomagolást fizeted meg, nem a minőséget.

2018. ápr. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy millió forint felett is akadnak Chivas whiskey-k, nagyon magas minőségűek és elismertek, nem abból kell kiindulni, hogy gyártanak tízezerért átlagos italt is.
2018. ápr. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Phoney ***** válasza:

ma 08:14

Tudom, hogy csak a single malt az isten és semmi más, de én is ismerek olyat, aki bőven 100+ single maltot kóstolt már, köztük igen drágákat is, és ettől függetlenül lenyűgözte pl. a John Walker & Sons King George V. (Ez 4-500€ között mozog.)


Aki szerint a „blended szarnál” csak a marketinget meg a csomagolást fizetjük meg, az nem hozzáértő, hanem sznob. Persze egyes márkákra igaz, hogy szart se kapsz az árhoz mérten, de ez nem általánosan igaz a drága blended whiskyre.

2018. ápr. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Settenkedtem picit, jelenleg Glenfiddich (nem tudom milyen) van a polcán. Ez mondjuk nekem ugyanúgy nem jelent semmit, de hátha valakinek igen.
2018. ápr. 25. 15:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy ugyan azt issza, mint ami a polcon/szekrény tetején is figyel :DDD
2018. ápr. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szerintem sem :)

Csak gondoltam így hátha könnyebb ajánlani valamit, mint mondjuk a söröknél a világos, meg a barna. De csak tippelek, tényleg nem iszom és nem is érdekelnek az alkoholok fajtái. De ha már kiadok egy kevésbé szerény összeget, akkor nem udvarias mosolyt, hanem igazi örömöt szeretnék látni.

2018. ápr. 25. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!