Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen a sörös kóla?

Milyen a sörös kóla?

Figyelt kérdés
kóstolta már valaki? hallottatok már róla ?

2018. ápr. 24. 07:43
1 2
 1/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
64%
Külön mindkettőt megiszom, akár közvetlen egymás után is, de összeöntve nem jön be. Dízelnek hívják amúgy, mint "koktél".
2018. ápr. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
nem probaltam,de eleg borzalmasan hangzik ahhoz, hogy ne is akarjam. a sor izet rettentoen utalom,igy nekem mar a puszta sor jelenseg is rossz , nem ha meg kolaval vegyitem :S
2018. ápr. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
valójában poénból már próbáltam de enyhén nem túl gusztusos lett. igazándiból a reakciótokra voltam kíváncsi amikor meglátjátok hogy ,,sőrőskóla "mire megjöttek a válaszok már megtudtam hogy neve is van .
2018. ápr. 24. 08:10
 4/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
49%
Sprite-tal próbáld, azzal szerintem kellemesebb. Egyfajta édes sör lesz belőle.
2018. ápr. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

Dízel.... amikor fiatal voltam, akkot menő volt...

Semmi extra nincs benne....

Sprite-al viszont nagyon kellemes.

2018. ápr. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
Van aki szereti, szerintem nem egy nagy durranás. Ha már valamivel felöntöm, az vagy Sprite, ahogy előttem már ketten is írták, vagy fanta narancs/citrom. Azokkal egész finom.
2018. ápr. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
A kóla barna sörrel és ouzoval az igazi! Esetleg egy csepp worchester szósz bele, az király!
2018. ápr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

Jó jó, fincsi, tini koromban iszogattunk ilyet, mert jó soknak tűnt mennyiségre és az menő volt, de mégsem rúgtunk be tőle.


Sörsptrite a kedvencem de a diesel(kóla+sör) sem rossz.

2018. ápr. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem olyan, mint a karamalz. Barna sörrel jobb.
2018. ápr. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Még sosem ittam, nem is hallottam róla, pedig már nem vagyok tini. Írjátok itt sokan, hogy ittatok ilyet. A sör és a kóla is szénsavas, na jó, a sör kevésbé. Nem fut ki a pohárból?
2018. ápr. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!