Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Egy sörnél jelent különbséget...

Egy sörnél jelent különbséget hogy kukoricagríz vagy kukoricadara van benne, vagy ugyanazt takarja?

Figyelt kérdés
tudom hogy eleve nem jó hogy van benne de érdekelne hogy ez ízben jelent valami különbséget vagy ugyanolyan a grízes mint egy darás?
2018. jún. 3. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gríz=dara
2018. jún. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
na akkor most megtanulod szépen, hogy a 2 szó egymás szinonímája :D
2018. jún. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
7%

"Tudom hogy nem jó ha van benne".

Ha nem lenne benne szerinted mit tennének bele helyette?

Sőt, tudd meg hogy hivják SÖRGRIZ-nek is.

2018. jún. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
pedig tényleg nem jó ha van benne... azért raknak bele mert úgy olcsóbb... de rendes minőségi sörben nincs
2018. jún. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Nincs azzal baj, hogy van kukoricagríz egy sörben. A magyar söröknek ez a jellegzetessége, ad nekik egy különleges aromát, amit a magyar sörfogyasztók megszoktak és megszerettek egyben. Más országok söreiben ritkán találkozol vele, a Corona Extra sörben például van kukoricagríz, ami egy mexikói sör és nagyon jó szintén.

Csak a sznobokat zavarja a kukoricagríz, valaki kitalálta, hogy ez nem való a sörbe és onnantól kezdve lejáratókampányt indítottak a nagyüzemi sörök ellen a kis főzdék. Ami azért mulatságos, mert a kis főzdék sörei ellen a nagy sörgyárak semmilyen lejáratókampányt nem csinálnak, mégis vannak eladásaik bőven, és finomabbak, mint a kis főzdék sörei amiket valami lepusztult fészerben kotyvasztanak össze kérdéses higiéniai körülmények között. A nagy sörgyárak sörei ellenőrzött körülmények között készülnek, a legmodernebb felszereléssel, nagy szakértelemmel és saját laborral, rendszeres minőség ellenőrzés mellett.

2019. febr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"pedig tényleg nem jó ha van benne" - baromság, ez szubjektív dolog, mindenki saját szája ízlése! A kukoricadarától érezhetően kissé édeskésebb lesz az íze, lényegesen ennyi, de attól még mellette a sör természetes aromája ugyanúgy megmarad! Én például így is - úgy is szeretem, nálam nem számottevő dolog, inkább az íz teljes összhatását figyelem!
2019. máj. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!