Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Megsérült (elszakadt) a...

Megsérült (elszakadt) a zárjegy az italon, amit ajándékba vettem. Így még oda lehet adni?

Figyelt kérdés
Nagyon siettem és csak lekaptam a polcról az első üveget. Fizetéskor vettem észre, hogy a zárjegy egy része el van szakadva, de az eladó annyit mondott, hogy az nem baj. Akkor úgy voltam vele, hogy oké, de most mégis zavar. Oda tudom ezt így adni ajándékba? Egy tanáromnak lenne ráadásul. Vagy nagyon tróger lenne?
2018. jún. 15. 12:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
hát... ha nem nagyon feltűnő, hogy meghúztad - hej degyerebodri kutíáám- akkor nyugodtan tántorogj elébe, hogy köszönöd a tanítást, huk. ( nem baj egyébként)
2018. jún. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
:D Egyben van azért, de az a része, amelyik elszakadt, egy kicsit "levált" a kupkról. Valahogy nem szívesen adnám így oda, de elég drága volt ahhoz, hogy emiatt újra megvegyem :/
2018. jún. 15. 12:46
 3/13 anonim ***** válasza:
nem tudod vissza restaurálni (kis ragasztó alá)? hát gondolj arra, hogy a régészek néhány kis csontból felépítenek egy mamutot. Vagy a könyvrestaurátorok az egérrágta könyvekből újat varázsolnak.
2018. jún. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Kis ragasztó alá és tökéletes :)
2018. jún. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én leszedem ha ajándékba viszem. Egy gusztusos üvegen elég undorítóan néz ki egy zárjegy.
2018. jún. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Lényegtelen, a tanárnak nem fog hiányozni a zárjegy, talán nem vámos. A lényeg, hogy ne legyen felbontva.
2018. jún. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Na azt már fel kell bontani és meg kell inni, nem szabad hogy az ismerősöd rossz minőséget kapjon.
2018. jún. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
a hetes szakértőt meg kell hívni erre a próbára!
2018. jún. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
:D de jók a válaszok! Nyugodtan add oda, nem ciki! Egy pedagógus
2018. jún. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Otthon azt mondták, mindenképp hagyjam rajta, mert anélkül nem illik odaadni. :S


Komolyan mondjátok, hogy ragasszam vissza? Az nem gáz? Nem fogja észrevenni? :D

2018. jún. 15. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!