Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha jó minőségű vodkát szeretné...

Ha jó minőségű vodkát szeretnék ajándékozni, mehet a Russian Standard Gold?

Figyelt kérdés

Mivel tanárnak lesz, nem szeretnék nagyon elrugaszkodni, ami az árat illeti. Először bort szerettem volna neki venni, de elszólta magát, hogy kb. 18 éves kora óta a vodkákat szereti, és már nagyon sokfélét ismer. Na most, vállalható áron nem fogok tudni semmi különlegeset találni neki, de erről itt a fórumon is jókat olvastam. Plusz, könnyen beszerezhető.


Mit gondoltok? Ha beleteszem egy ajándéktáskába, ez "szép ajándék" egy kb. 40 éves férfinak?


Vagy esetleg tudtok javasolni valami mást, hasonló árkategóriában? Ez kb. 5-6000Ft.


Köszi előre is! :)


2018. jún. 16. 23:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Ill. most olvasom, hogy ez "ízesített vodka", nem pedig "tiszta". Ez jó vagy rossz?
2018. jún. 17. 02:30
 2/6 Phoney ***** válasza:
Azt jelenti, hogy ízesítették valamivel. Ez esetben varjúhájjal (Rhodiola rosea). Nyilván mindig van esély rá, hogy valakinek nem jö be az ízesítés, de én akkor is meg merném venni.
2018. jún. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Nem tudom, mennyire lenne számára zavaró... Feltűnő benne az ízesítés vagy éppen csak valami?


Kb. 8000Ft alatt még milyen prémium minőségű vodkát választhatnék neki?

2018. jún. 17. 12:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben az árkategóriában jó választás a Russian Standard Gold.
2018. jún. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még szóba jöhet az Absolut és a Smirnoff Black is. Illetve az "alap" Russian Standard. De kb. 7-8000Ft-nál semmiképp nem szeretnék drágábbat.
2018. jún. 18. 16:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Smirnoff blacket még nem ittam, de Absolut a kedvencem, csak talán ajándékba kevésbé különleges mint a Russian Standard gold.
2018. jún. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!