Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Önkiszolgáló kasszában lehet...

Önkiszolgáló kasszában lehet venni 18 év alatt (17 évesek vagyunk) szeszes italt?

Figyelt kérdés
Azt valahogy felügyelik?

2018. jún. 17. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Haha, csak szeretnéd, hogy ilyen könnyű legyen kijátszani a rendszert :D

Amint lecsippantod a terméket, sípol a gép, és egy eladónak kell jóváhagynia a vásárlást, aki bizony ugyanúgy el fogja kérni a személyidet, mint a kasszában ülő eladó :P

2018. jún. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A kulcsszavakból ítélve szerintem várjatok még két hónapot.
2018. jún. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

kasszánál lehet hamarabb kiadják mint az önkiszolgálóba :D ott tényleg jóvá kell hagyni, és sokkal nagyobb esélyel kérnek személyit

esetleg kissebb boltba próbálkozhattok még

mi régen játszottunk olyat hogy zsebből vettük ki a pénzt, nem pénztárcából, és hogy persze hogy elmultunk 18 évesek, csak nincs nállunk a tárcánk, csak nagyapa küldött le minket nem tudom ismeri e, pista bácsi, itt lakik nem messze (mondasz egy lakótelepi utca számot)

meg kocsmába se sokat kérdezősködnek :)

de én is megvárnám a helyedbe a 2 hónapot, vagy szolni szülőknek, hogy vegyék már ki

2018. jún. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Főleg, ha nem teszko / spúr és tarsaiban mentek, ahol a kassza jelez, hogy kérje el az igazolványt.
2018. jún. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
igen felügyelik,nagyobb boltok nem adnak el szeszes italt 17 éveseknek.
2018. jún. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 3.14159265357989 válasza:
100%
Kérnek személyit. Valóban csipog.
2018. jún. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. jún. 19. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!