Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit jelent ez a higítási arány?

Mit jelent ez a higítási arány?

Figyelt kérdés

egy 7 decis koktélszirupon az áll hogy ajánlott higítási aránya 1:6


ilyen esetben fél liter töményhez mennyi kell ebből?


2018. jún. 20. 19:53
 1/8 A kérdező kommentje:
1 deci belőle 6 decihez ?
2018. jún. 20. 20:59
 2/8 A kérdező kommentje:
hát rá kellett keressek emberek, egyből gyakoris kérdést dobott fel a google, kérdeztek hasonlót már itt is :D
2018. jún. 20. 21:04
 3/8 A kérdező kommentje:
utána kellett nekem rájönni keresgéléssel:) előtta abban bíztam hogy segíteni fognak gyorsan itt is esetleg. dehát ez már nem ugyanaz az oldalt mint volt
2018. jún. 21. 12:52
 4/8 A kérdező kommentje:
kétlem. segítséget vártam csak
2018. jún. 21. 19:41
 5/8 A kérdező kommentje:
én is ki tudtam, utánanéztem. a probléma ott volt hogy segítség helyett a a lebaszós oltogatás jött első válaszokként. nem fogod befejezni itt úgy hogy te zárod a kioktatással a vitád
2018. jún. 21. 21:21
 6/8 A kérdező kommentje:
sokkal nagyobb hülyeségeket is megkérdeznek itt, mégsem biztos hogy ilyen reakciókat kap
2018. jún. 22. 09:45
 7/8 anonim válasza:

Emberek! Azt ugye tudjátok, hogyha nem a kérdésre válaszoltok, az OFF-nak minősül. Igazán befehezhetnétek. Aztán felőlem most azt is írhattok, hogy én ilyen, meg olyan vagyok, nem érdekel. Idézem a GYK szabályzatát: Ha választ írsz, tartsd be a következőket:

Ne OFFolj! Azaz ne írj olyat a válaszba, aminek nincs köze a kérdéshez!

A gyűlöletkeltésért, mások sértegetéséért, provokálásért, vállalkozás/termék/weboldal népszerűsítéséért, reklámozásért, trágárkodásért, rasszista írásokért, több kérdés ugyanazokkal a válaszokkal történő végigspameléséért, közízlés megsértéséért kitiltás jár, így ilyen válaszokat ne írj!



Egyébként kérdezőnek: Ha Pl 1:6 az arány, akkor ebből 1 deci kell, a másikból meg 6. Érted? Tehát 6 szor annyi kell bele.

2018. jún. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egyébként a kérdezőnek van igaza. Magatokat járatjátok le. Azzal, hogy ti azzal szereztek örömöt, hogy más emberek, akik csak segítséget akartak, ti itt röhögtök rajta. OLVASSÁTOK MÁR EL AZ OLDAL LÉNYEGÉT! Ez az oldal azért van, hogy segítsünk másokon, tökmindegy, hogy milyen okos, honnan származik, milyen idős. Egyébként 3-man nem nehéz egy ember ellen :D Ismerős érzés, sulis időkből. Ezért védem a kérdezőt. Könyörgöm! Egy Internetes oldal, nem is ismeritek a kérdezőt, semmit se tudunk egymásról, erre itt vitatkozunk. Szerintem nem a kérdező gyerekes, hanem TI! Szegény kérdező így soha se fogja tudni, mit jelent, ha mindenhol csak kiröhögik. Kicsit gondolkodjatok rajta, megéri-e egy ilyen oldalon vitatkozni idegenekkel. Bármit mondhattok, úgy sértegettek, ahogy akartok, nem érdekel.
2018. jún. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!