Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Tudtok ajánlani valami nagyon...

Tudtok ajánlani valami nagyon finom, viszonylag olcsó bort, vagy pezsgőt, amit névnapra vehetnék?

Figyelt kérdés

2018. jún. 24. 21:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem nagyon szoktam alkoholt inni,és nem is nagyon ismerem milyenek vannak,ezért kérném a segítséget. :)
2018. jún. 24. 21:22
 2/6 anonim ***** válasza:

De jópofa vagy, hát kinek mi finom...

Legalább nemet, kort írjál.

Vagy hogy rutinos alkesznak veszed e, vagy 1 évbe csak 2-szer iszik.

2018. jún. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Nekem a Lovassy borok jönnek be nagyon,nem drága,de nem is 300 forintos La Fiesta szörnyű élmény. Tescoban azthiszem 650-700 között van.
2018. jún. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez merőben ízlés dolga, én a legfinomabb rozéhoz vagy édes vörösborhoz sem nyúlnék...

Viszont Cabernet Savignon jöhet bármikor, akkor is, ha 1000 ft sincs egy palackkal. Azokban nem szoktam csalódni, bár bevallom, ritkán iszom bort és nem vagyok ínyenc, max. válogatós.

De egy tokaji borral is elvagyok, pláne, ha aszú, de az nem annyira olcsó (de megéri az árát és ami csodás, remekül eláll felbontva is).


De... Ez az én ízlésem. Mások teljesen mást tartanak finomnak.

2018. jún. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Lovassy bor vagy Törley pezsgő, ezek márkás, minőségi italok, de mégis egész jó árban vannak! Az pedig hogy nagyon finom, relatív, elvégre mindenkinek más az ízlése, tudni kell, hogy az ünnepelt milyet szeret: édes, félédes, félszáraz, vagy száraz.
2018. jún. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%

Javaslom, hogy nézz szét a bortarsasag.hu-n! minden árfekvésben találsz ott italt, és ami ott kapható, az biztos, hogy jó minőségű.

Ne egy szupermarketben vegyél valami vacakot.

2018. jún. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!