Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért van az hogy ha vörösbort...

Miért van az hogy ha vörösbortól egy fél üveggel részeg tudok lenni de “egy üveg vodkától” meg nem?

Figyelt kérdés
2018. júl. 30. 08:16
 1/8 anonim válasza:
30%
Lehetséges hogy a vörösbór jobban a fehérbe száll a vodka meg nem mivel nem egymás után húzól le 5 felest jó esetben
2018. júl. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
30%
Gondolom ugyan olyan %-ú volt a ketto mert nem írtad ki külön vgy nem tudom. De ha így van vele a szervezeted akkor próbálj meg más alkohol inni (persze csak akkor ha nem akarod leinni magad ezek szerint)
2018. júl. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
57%
Ne igyál olyan sok bort igyál inkabb sort vodkát jegert stb nagyon sok nagyon jo ital van meg a vörös boron kivul
2018. júl. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
57%
3# igazad van kevesebb bor tobb más
2018. júl. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 grandesacra válasza:
0%
Mert alkohol van benne.
2018. júl. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

mit jelent az egy üveg vodka? gondolom a felest jelenti. nem hinném,hogy egy 0.5-ös vagy 0.7-es vodkától semmi bajod. bár ezt a jelenséget én is tapasztalom időnként. talán hamarabb elmúlik a hatása, bár én tipikusan étkezés mellé iszok és iszom nem alkoholt is, vagy vizet mellé.

ha nem eszel ,nem iszol vizet vagy üdítőt a tömény egymás után is eléggé ki tud ütni.

fél üveg bor az kb másfél feles.

én a boroskólától tudok gyorsan beccsicsenteni 2-3 pohár és talán jobban meg is marad a hatása.

még talán annyit,hogy a 40, vagy kisebb alkoholfokos tömények hatása kisebb kevesebb mennyiségben, mint gondolná az ember,kivéve ha valóban sokat iszol.

pld a likőrök is rendesen ki tudnak ütni,mert itatja magát az édesség miatt.

Én ittam 80%-os rumot és 70-es abszintot. ezeknek az íze nem túl jó amúgy. nem kell megijedni ezektől nem veszélyesek ,csak nem szabad sokat inni. elég 1 max 2 feles,de ahogy elkezd hatni pár perc múlva fokozottan fejbevág. Érdekes élmény. Ugyanúgy berugsz, elkezdesz szédülni erőteljesen, mint más piától csak ebből elég kevés.

2018. júl. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%
Mert a bort kortyolgatod, szájon át szépen felszívódik az alkohol és rögtön a fejedbe száll, a vodkát meg csak lehúzod.
2018. júl. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es. Nálad a pont. 6-os vagyok :)
2018. aug. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!