Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Segítség aki ért a Kvasz...

Tobias11021 kérdése:

Segítség aki ért a Kvasz készítéshez! Mitől lehet keserű meg világos?

Figyelt kérdés
Szóval próbáltam csinálni de a végeredmény az egy élesztő ízü keserű valami volt. Meglehet hogy rosz volt a kenyér. Vagy meglehet hogy nem volt jó a beföttes üveg. Mitől lehet túl világos? Esetleg Recepteket is írhattok. (A google a barátod válaszokkal kíméljetek)

2018. aug. 1. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem unod még, hogy óránként megkérdezed?
2018. aug. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Micsoda? Egyszer tettem ki a kérdést.
2018. aug. 1. 18:00
 3/6 anonim ***** válasza:
De hát a kvasz egy élesztő ízű keserű ital. Akkor jól sikerült.
2018. aug. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem pont egy édeskés de nem túl édes könnyű sör ízének kellene lennie?
2018. aug. 2. 12:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy nagyon kicsi édes van benne. Minimális alkohol, én a Krímen ittam, kis tartálykocsiból szokták árulni. A pirult kenyér héjára emlékeztet az íze.
2018. aug. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mert annyit biztosan tudok hogy ha keserű akkor nem jó. Viszont a színe meg olyan mint valami nagyon durván sűrü citrom lé.
2018. aug. 2. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!