Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért nem tudok, úgy berugni,...

Miért nem tudok, úgy berugni, hogy tudtomon kívül legyek?

Figyelt kérdés

Pl.: Hallottam olyat, hogy elment külföldre a csávó és nem emlékezett rá.


Én mindenre emlékszem meg tudtomnál vagyok simán felmegyek egy csiga lépcsőn


Van az a határ ahol érzem h ha tovább iszok elájulok a g*cibe, de hogy tudtomon kívül legyek és úgy bulizak olyat hogy kell?



2018. aug. 14. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igyál valami töményebbet, ebből többet. Ha nem eszel előtte, jobban kiüt, de ezt nem ajánlom, mert ebben a melegben amúgy is veszélyes több alkoholt inni, ha nem eszel előtte, baj is lehet.
2018. aug. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
És mégis miért akarsz tudatodon kívül lenni?
2018. aug. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Mi szükség van arra, hogy eszméletlenre idd magad? Szerintem jobb EMBERNEK maradnod!
2018. aug. 15. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat jo lenne ha igy kulfoldon kelnek fel:D
2018. aug. 15. 09:38
 5/6 Phoney ***** válasza:

Senki nincs tudtán kívül részegen (ájulásig legalábbis), csak utólag nem emlékszik, hogy mit csinált. Úgy emlékszem, már tudományosan is vizsgálták, hogy ilyenkor az emlékrögzítés zavara lép fel.


Ezt pedig azért nem tudod elérni, mert hamarabb elájulsz, mint hogy "felejtősre" idd magad. Valószínűleg egyéni adottságok kérdése.

2018. dec. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
XD élet nagy gondjai
2022. okt. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!