Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek ezt az üveg...

Szerintetek ezt az üveg Whisky-t /Black Jack 0,7l/, hány ember igya meg?

Figyelt kérdés

[link]


Ha 2-en megisszuk már nagyon berúgunk?

És, hogy ti szerintetek hányan igyuk meg?



2018. aug. 22. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Most hogyis van ez? Nem a létszámra vesszükk az italt hanem az italra az embereket?😊

Egyébként erre pontos vállaszt nem fogsz kapni merz mindenki más! Lehet, hogy neked fél üveg után se lenne bajod én meg már a földön hemperegnék! De szémélyes tapasztalatom pont ezzel az italla, hogy hárman ittuk meg egy üveggel még kellemesen jó volt nem volt durva!

2018. aug. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az sem mindegy, hogy mennyi idő alatt?


Egy egyórás összeröfffenésre 7 ember, mert mindegyik megiszik egy decit.

De egy hajnalig tartó bulira már nem lesz elég 7 embernek egy üveg.

2018. aug. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló: Úgy értem, hogy van 1 üveg whisky-m amit a jövőhónapban szeretnénk meginni a haverommal!

Csak azért nem nagyon szeretnék addig inni még nem tudom a világom😂

Ezért kérdeztem ha pl. 2en megisszuk az még nem lesz olyan vészes, jól éretzük magunkat..

2018. aug. 22. 16:40
 4/8 anonim válasza:
Hát én biztos nem innék meg ketten barátnőmmel ennyit :D, de barátom (23) például ennyi whisky-t szokott a haverjával inni ketten buli előtt. De van persze, hogy megmarad, meg adnak másnak is belőle. Nagyon berúgnak tőle, igen. 22/L
2018. aug. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Értem

Köszönöm a válazsokat!

De azért még írhattok nyugodtan...kíváncsi vagyok több ember véleményére! :)

2018. aug. 22. 17:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ha kipihent vagyok és normálisan eszek úgy kb. 7-8 óra alatt egyedül megiszok egy 0.7-es 40%-os töményet komolyabb baj nélkül. Ha 5-6 óra alatt iszom meg akkor azért már vannak emlékezetkihagyások de hányás még akkor sem jellemző ha még rövidebb idő alatt akkor rendesen berúgok hosszabb képszakadás és hányás is jön. Mondjuk én 100+ kg vagyok és szoktam inni elég gyakran ezek is sokat számítanak a kipihentségen meg az evésen felül. Ha nem nagyon töményeztetek még akkor én azt mondom hogy csak óvatosan. Várjatok legalább negyed órát 2 feles közt mert nem szívódik fel azonnal az ital, így jobban érzitek ha már kezd sok lenni, és egyetek meg igyatok alkoholmenteset is közbe mert ha nem, akkor 2-en is csúnyán berúghattok ennyitől. Haverjaim mikor életükbe először ittak full tapasztalatlanul 50-60kg körüli testtömeggel elég gyorsan, 4-en megittak egy 0.7-es tequilát kb. egy óra alatt és mindannyian seggrészegek voltak fetrengtek és kettő hányt is a négyből szóval semmiképp se döntsétek magatokba eszetlenül :D
2018. aug. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

4. (utolsó) Válaszoló: Én 17 éves vagyok, 57-58kg.

A haverom 38 éves...őt nem tudom hány kg.

Hát majd meglátjuk akkor mi lesz..lassan isszuk...Egy este alatt hátha nem lesz olyan vészes..majd ott alszok nálluk hogy a szüleim ne akadjanak ki😅

Egyébként a 17. Szülinapomra fogunk inni!

2018. aug. 22. 23:30
 8/8 A kérdező kommentje:
😁
2018. aug. 23. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!