Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Pesten hol lehet Szentandrási...

Pesten hol lehet Szentandrási meggyes sört venni?

Figyelt kérdés
Főleg kőbányán, vagy a blaha lujza tér és 32-esek terek között érdekelne.

#sör #Kőbánya #Szentandrási
2018. aug. 25. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Hah....én szentandrási vagyok...nálunk egy 1000-ért lehet venni petpalackba 2 l-t a sörfőzdében😁
2018. aug. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Soproni nem jó? Azt mindenhol vehetsz.
2018. aug. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1.-nek : Köszi, van nyaralónk Szentandráson, ott szerettem meg és ezért szeretnék Pesten is szerezni.

2.-nak : Néha túl kell adni a közönséges tömeg cikkeken ;)

2018. aug. 25. 19:24
 4/8 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok

Legközelebb tankolj fel belőle egy hűtőtaskába és vidd hazaxD

2018. aug. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2018. aug. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Végre valaki, aki tényleg a mérdésre válaszolt. Köszönöm :) ez alapján sikerült is venni
2018. aug. 26. 19:29
 7/8 A kérdező kommentje:
Végre valaki, aki tényleg a kérdésre válaszolt. Köszönöm :) ez alapján sikerült is venni
2018. aug. 26. 19:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Valójában még sokkal több helyen lehet venni mint ami a térképen van, én többnyire az Örs vezér téren a Sugár-ban egy kínaitól szoktam venni, de már az Intersparban is egyre gyakrabban látni Szarvasi és Békésszentandrási söröket.
2018. aug. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!