Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért sírok, ha túl sokat iszok?

Miért sírok, ha túl sokat iszok?

Figyelt kérdés
Kétszer rúgtam be, kivételes alkalmakkor, (nem rólam szólt, csaladon belül szülinap, szóval nem iszok rendszeresen) és mindkétszer csak sírtam 😅 érzékeny vagyok, ha be vagyok rúgva, minden eszembe jut, ami miatt sírhatnék :DD miért lehet ez? Más is van így? 17/L

2018. aug. 25. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyen fiatalon (de sohase) ne rúgj be!

Hogy válaszoljak is a kérdésedre: embere válogatja - vannak, akiknek sírhatnékjuk van, mások agresszívak lesznek, törnek-zúznak mindent (ok nélkül). Mások vigyorognak, mint az árpacipó. Egyénenként változó.

2018. aug. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én 23 éves srácként is bömbizek.
2018. aug. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 Jól van, akkor nem vagyok egyedül :D
2018. aug. 26. 13:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Lelkiállapot függő is. Nekem általában jó kedvem van, de velem is előfordult hogy nagyon érzékeny voltam és sírtam, meg nagy ritkán agresszív is vagyok részegen, bár az érzékenység meg az agresszió mindig olyankor jött elő mikor nem jó kedvembe rúgtam be hanem bánatomba. Bánatra inni nagyon nem jó dolog.

23/F

2018. aug. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én először őrült, cikis, kissé perverz dolgokat(csinálni nem inkább mondani szoktam), utána meg dühös leszek és sírok. Ez mind 2 durva berúgásomnál előfordult😅

(Ja és lany vagyok :D)

2018. szept. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!