Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Whiskey-fanok! Chivas Regal...

Whiskey-fanok! Chivas Regal ajándékba jó ötlet?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon kedves barátom (37/F) és hatalmas whiskey kedvelő. (van rá módja drága whiskey-t kóstolni). Chivas Regal-T szeretnék neki kedvességből adni. Láttam, hogy van több fajta, melyik lehet az igazi szerintetek? (Én személy szerint nem csipem a whiskeyt! :(

2018. aug. 28. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi az hogy az igazi?
2018. aug. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
A Chivas Regal Icon biztos hogy nem szar. Kérdés hogy akarsz-e érte kiadni 1.2 millió forintot.
2018. aug. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Háááát ... én nem azt adnám neki. Ebben az árkatégóriában keress mást a bortarsasag.hu-n, pl. Azok legalább nem mindehol hozzáférhetők, tehát kissé különlegesebb.


Én speciel szeretem a whiskey-t, de a Chivast rém közepesnek tartom, ha választhatok, nem iszom. Attól ő még szeretheti. Mennyit szánsz rá?

2018. aug. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
10-13 ezer. Köszönöm a válaszokat!
2018. aug. 28. 16:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor a 12 éveset. Gyakorlatilag abban az árkategóriában csak az van.
2018. aug. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez bizonyára erősen ízlés dolga is. Én ritkán iszom whiskyt, de amióta a kedvenceimet megízleltem, magamtól nem vennék Chivas Regalt. De szívesen elfogadnám, az emlékeim kellemesek róla, pedig én elég simát ittam anno. Van whisky, ami ingyen se kéne, persze.

Tippem szerint nagyon nem tudsz mellényúlni egy különlegesebb Chivas Regallal, kivéve, ha a barátod csak a "vadabb" ízeket kedveli, ami nekem a füstöseket jelenti, én a könnyedebb, gyümölcsösebb aromákért vagyok oda italokban.

2018. aug. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!