Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerinted melyik a legfinomabb...

Szerinted melyik a legfinomabb itthon is kapható sör?

Figyelt kérdés
Ami megtalálható egy nagyobb áruházban (pl spar, auchan, tesco) vagy akár kisebb boltban is.
2018. aug. 28. 22:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagyok egy gasztroakármicsoda, szóval ha "minőségi" sört akarok, dreher, soproni, de a kőbambi se hagyott még cserben (hidd el, saját márkás vizezett szutykok után isteni finom tud lenni az is :D ). Ízlések és ficamok, viszonyítás kérdése minden.
2018. aug. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hogy milyen típusú sör érdekel és milyen árban. Én a barna söröket szeretem, nekem a Krusovice és a Staropramen ízlik. Emellett még elég jó a Soproni Óvatos Duhaj. Ezek olyan 220-250 Ft között vannak.
2018. aug. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Emellett lehet kapni a Lidl-ben ilyen belga sörválogatást (többféle válogatás van), amik drágábbak, de finomabbak is. Én a ~2500 Ft körüli 6*0,33 l-est kóstoltam (ha jól emlékszem 5 féle van benne), alkoholtartalmuk ~5-10% között változik. Nagyon finomak, van a youtube-on egy sörteszt is erről, ha érdekel belinkelem.
2018. aug. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Rákerestem, mind a 6 különböző:

[link]


Winkler egy csomó sörtesztet csinált, ha érdekel a téma, akkor nézegesd.

2018. aug. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Árkategória fél liter 300 FT körül (még a 400 is belefér de attól több nem)


Tipus, fajta mindegy, ami a számodra a legjobb ebben az árkategóriában



Köszi a válaszokat

2018. aug. 28. 23:50
 6/21 anonim ***** válasza:
Az én házi söröm
2018. aug. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 patterson válasza:
48%
jóember...amelyik a legjobban ízlik :D
2018. aug. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
Steffl... érdekes módon 200-220 forint közt kapható diszkontokba de nagyon bejön.. könnyed még is értékelhető alkoholtartalom.. nem rugsz be tőle.. de kellemesen felfrissít.. könnyen csúszik .. kicsit vizes íze adja számomra az igazi zamatot ami mellet még bőven érezhető a komló minőségi íze
2018. aug. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Krusovice,Pilsner Urquell,Soproni óvatos duhaj,Dreher pale ale,Paulanar, Lidl kézműves sörök.
2018. aug. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Békésszentandrási Monarchista, egész sok helyen kapni, Intersparban szoktam venni.
2018. aug. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!