Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért hányok 1 Somersbytől?

Miért hányok 1 Somersbytől?

Figyelt kérdés
Régen megittam egy üveg bort is, semmi bajom nem volt. Most meg mindentől hányok. Ha szerencsém van, meg tudok inni 1 üveg bort, de van, hogy egy dl-től rosszul leszek és hányok. Mai nap is ez volt: egy Somersby lecsúszott, kihánytam. Most meg megittam egy sört, attól meg semmi bajom nem lett. Valamikor meg pont attól leszek megint rosszul... Mitől van ez?
2018. szept. 19. 12:28
 1/2 anonim válasza:

Idd lassan, szépen kortyolgatva.

Egy idő után ha kezdesz lerészegedni egyre finomabbnak érződik majd. Én is hányok a bortól és kb minden mástól, nem bírja a szervezetünk:D

2018. szept. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lassan iszom, mint mindig. Nem is arról van szó, hogy nem bírja a szervezetem, mert ez a rosszullét az 50. lerészegedésem óta van.
2018. szept. 19. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!