Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Fiatalok! 13-17 évesek ti...

Azaretka2000 kérdése:

Fiatalok! 13-17 évesek ti milyen gyakran isztok alkoholt? Csak hétvégén vagy hétköznap is szoktatok?

Figyelt kérdés
2018. szept. 19. 13:27
 1/9 anonim válasza:
100%

Alkalmanként, hogyha valami esküvő/szülinap/összejövetel van, akkor elfogadom ha adnak egy pohár pezsgőt vagy bort. Egyébként nem iszok, sosem.

15/L

2018. szept. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

En nem ittam ilyen korban. (Bar most sem nagyon 20 fölött)

Termeszetesen alkalmakkor, mint esküvő, családi összejövetel.... stb, ha adtam egy poharral azt megíttam vagy megmostoltam.

2018. szept. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

16 évesen kezdtünk el "bulizni", éjjel 2 órára fixen jött értünk valamelyik szülő, 2-3 naponta volt ilyen lehetőség.

Előtte gyakorlatilag semmit.

2018. szept. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon ritkán, ha van itthon csokis krémlikőr.

A bort nem szeretem, a sörből is sokkal jobban szerintem a citromos alkoholmentes. A pezsgőből is jobb a gyerekpezsgő.

2018. szept. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%

Egyáltalán nem. Egyszer voltam borkóstolón a családdal, akkor mindenből ittam egy kis kortyot, de ennyi.


17.

2018. szept. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
79%
Én heti minimum 3x berúgok, más szórakozásom úgysincs. Ilyenkor 1 üveg bor meg sör, egy kis pálesz lecsúszik. 16L
2018. szept. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Amikor van mit piálni
2018. szept. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
Én 13 éves koromban ittam először, utána azért rendesen mindig mikor lehetett, aztán 15 évesen már komolyan füveztünk is, most 21 leszek, ugyanezt csinálom, most is másnapos vagyok, barátnőm nincs, nem is volt, megesz a depresszió, melózok, a keresetem piára,bulira,kábóra megy el, itthon semmit nem kell fizetnem tehát egyenes út a semmibe, ja gimit sem fejeztem be, tehát sok sikert mindenkinek, valószinüleg rátok is hasonló jövő vár majd, én már csak azt várom mikor döglök végre meg.
2018. szept. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
En 15 eves koromtol hetvegente ittam es fuveztem(meg ki probaltam ezt azt),aztan 17-tol napi szinten berugtam attol fuggoen mennyi penzem volt ra vagy idom(ha dolgozni mentem akkor melo utan)de ugy altalaban a napi egy sor mindig volt, haverokkal baratokkal voltam vegig ugy alapjaraton jo volt,de baratnom nem igazan volt miatta es a munkan kivul se jutottam nagyon se merre pl(sulival sportal,vagy akarmivel amivel szerettem volna haladni)Most lassan egy hete nem ittam es nem is hasznaltam semmit,mert foglalkozni akarok mas dolgokkal is abba lehet hagyni csak talalni kell valamit ami erdekel helyette. 18/f
2018. okt. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!