Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért nem bírom a sör ízét?

Miért nem bírom a sör ízét?

Figyelt kérdés

Szóval 16 vagyok,lány

Nem szoktam inni, csak néha

Azt is mert 'kell'

Sosem voltam ez a nagy ivós, de a sör ízét egyenesen utálom(szóval nem az alkoholmennyiséggel van a bajom, mert amit én iszok,az ilyen 2%os,citromos, tudom, citromos sör,nem sör, de már ennyitől is hányingerem van)

Szóval nagy nebezen bírok lenyomni egy fél litert,egy este alatt, és utána nagyon rosazul vagyok

És a többi féle ital sem különb

Mitől lehet ez?


2018. szept. 19. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Elvileg felnőttkorra az ízlelőreceptorok kétharmada elvész. Lehet azért van mert fiatal vagy, az is lehet hogy más az ízlésed mint másoknak.


Ízlések és pofonok különböznek. Ne viccelj már, hogy meg 'kell' inni. Megmondod hogy nem iszod meg mert neked nem ízlik és kész. Nem vagy csecsemő hogy azt kelljen inni amit mások akarnak. Mi az hogy megmondják neked hogy mit igyál? Ne vicceljünk már. Igyál azt ami neked bejön.

2018. szept. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell meginnod. Ez sima ízlés dolga. Sokan utálnak bizonyos ételeket vagy italokat.
2018. szept. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ízlés, ez ilyen. Van, aki minden alkoholt utál, nem baj az.


Soha nem KELL inni. Max. bunkón elvárják, de az nem a te bajod, nehogy már igyál, ha rosszul esik... Én 42 éves nő vagyok és soha, de soha nem tudtak rámerőltetni italt (általában ittam én magamtól is, 20 éves koromtól kezdve, de ritkán és keveset).

Sört főleg nyáron iszom, úgy 2-4 hetente, 1-2 decit max. Próbálna valaki megitatni fél literrel, amit nem ő fizet mondjuk egy remek belga sörözőben, de ott is csak a kedvenceimről lehetne szó :D

2018. szept. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

16 évesen ismerkedik az ember az alkohollal meg a cigivel.

Az ember azt hiszi, hogy ezektől lesz felnőtt.

Én is 16 évesen már bőven dohányoztam, a sör ízét viszont én sem szerettem, de mivel a haverok elmentek néha sörözni, így nálam is legurult egy-egy üveg.

Azóta eltel több évtized. Az akkori haverokból kettő alkoholista, én meg "alig várom", hogy mikor lesz tüdőrákom.

Qrvára nem éri meg egyik sem. Amúgy a sört utálóknak találták ki az úzót. (ouzo)

2018. szept. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb sör ipari hulladék, szóval nem veled van a baj. Érdemesebb megkóstolni prémium söröket is, azoknak mérföldekkel jobb az ízük (ja igen: nem azért lesz a sör prémium, mert ráírják... utána kell járni, hogy melyik a jó!).
2018. szept. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kell innod, ha nem akarsz. Gimiben nem ittam sokat (egy sör félévente), mégis voltak barátaim.

Egyébként nagyon nem milyen minőségű italt iszol, hatalmas a különbség.

2018. szept. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!