Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Európán belül rajtunk kívül...

Európán belül rajtunk kívül mely országokban népszerű még a "kannás bor"?

Figyelt kérdés
ami ilyen tipikus petpalackos nagy kiszerelésű és jóárasított -borászati termék-, régebben olasz és magyar alapanyaggal, mostanában egyre gyakrabban látom hogy simán hazaiból is összedobják és akkor már el lehet adni cuvée vagy tájbor megnevezéssel. Románia és Szlovákia amiben biztos vagyok, körben rajtunk minden országnak van ilyenje? messzebb is?
2018. szept. 29. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A "kisantantnál" láttam ilyeneket, de Ukrajnában, meg a Balkánon is előfordul.
2018. szept. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Romániában (Erdélyben én nem annyira láttam elterjedtnek a tabis bort.) Ott drágább mint nálunk amellett, hogy a sör meg a tömény sokkal olcsóbb. Én inkább kommersz tömény+sör-t ivó emberből láttam sokkal többet arrafele (azzal ott kb. fele annyiból ki lehet jönni mint itthon.) Pénzesebb országokban nem hiszem hogy lenne igény arra a szarra.
2018. szept. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Olaszországban a dobozos bor hódít a pet palack helyett.
2018. szept. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kannás bor. Marmint, hogy a borospincek szoktak nagy kiszerelésben ugy is árulni?

Vagy olyan bor, ami ilyen pacsmag?

2018. okt. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 igen, az a párszázas flakonos ecetes lőre, amit jobbára a kőalkeszek meg a csövesek isznak...olyanok fogyasztják, akik a lóhugyot is meginnék, ha van benne elég alkohol.
2018. okt. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Általános európai statisztikát nem tudok mondani, Hollandiában nem divat. Rossz bor persze itt is van, itt se szabad a legolcsóbbat megvenni, de az a pancsolt kétliteres tablettás borzadály nincs
2018. nov. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tablettás már itt sincs régóta. ha a klasszikus értelmében mondtad
2018. nov. 8. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!