Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Tényleg nem bírom a piát?

Tényleg nem bírom a piát?

Figyelt kérdés
Megittam kb 20-25 perc alatt 3 dl vodkát meg 3-4 dl sommersbe-t úgy hogy aznap csak reggeliztem. Azt mondják haverjaim nagoyn nem bírom a piát. Tényleg így van?

2018. okt. 1. 19:55
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy utána már nem voltam valami jól, fejben még okés voltam de sétálás annyira nem ment, néha néha félreléptem, itthon meg hánytam 1x
2018. okt. 1. 19:56
 2/9 anonim ***** válasza:
Tényleg nem bírod... hozzám képest, de attól függ hány éves vagy, hány kiló? 19 éves vagyok 105 kiló, szóval többet fogyasztok, mint egy jól megrakott IFA hegymenetben.
2018. okt. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
16éves 63 kg
2018. okt. 1. 20:03
 4/9 anonim ***** válasza:

16 évesen MEGITTÁL 3 DL VODKÁT ÉS MÉG VALAMIT?!


Mondd, ti normálisak vagytok?

2018. okt. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Most miért? Hadd igyon, ha akar! Ha már otthon nem nevelték semmire..
2018. okt. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Attól hogy 16 évesen egyszer kicsit többet ittam mint kellene, miért ne neveltek volna meg? Nem értem az ilyeneket nektek nem volt gyerekkorotok?
2018. okt. 2. 19:46
 7/9 anonim ***** válasza:
De, csak mi kinn a mezőn játszottunk bodzapuskával. Nem szétittuk az agyunkat.
2018. okt. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én sem ittam szét az agyam, nem volt nagy bajom. Meg most ittam először többet 1 sörnél életemben szóval nem hinném hogy ez akkora baj lenne
2018. okt. 2. 20:03
 9/9 anonim ***** válasza:
És azóta hányszor ittál egy sörnél többet? És egyfolytában hány napig bírod ki nulla alkohollal?
2019. febr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!