Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha 4-5 sörnyi alkoholt megiszo...

Ha 4-5 sörnyi alkoholt megiszok péntekenként mennyire káros az edzésre?

Figyelt kérdés
Szeretek edzeni és szeretnék fejlődeni is, de péntekenként szeretnék kijárni haverokkal kicsit iszogatni, mennyire lenne ez káros az edzésre?

2018. okt. 6. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék. Csak nekem heti 5 edzés. Szombaton szeretnek inni 4-5 sört vagy vodkábol picit többet inni. Sztem minel tavolabb van az edzestol,annal jobb, a ket időpont marmint.
2018. okt. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bőven belefér.
2018. okt. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Heti 4-5 sör nem olyan vészes, gyengíteni nem fog, mert annyitól másnapos sem leszel, annyi hogy ha szálkásítasz akkor nem árt a kalóriatartalma miatt figyelni rá, mert 5 sör az kb. 1000 kalória.
2018. okt. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!