Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit igyunk hétvégén? (tov. )

Mit igyunk hétvégén? (tov. )

Figyelt kérdés
egy barátnőmmel csapunk a hétvégén egy ottalvós bulit, és feljött a téma, hogy kéne alkoholt inni, viszont egyszer-kétszer került csak a kezébe alkoholos ital, míg én már többször is ittam. nem tudom pontosan, hogy mit kéne igyunk, ami nem készíti ki őt teljesen (nekem majdhogynem mindegy, mert bírom az alkoholt). előre is köszönöm a válaszokat (:

2018. okt. 14. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Abszint jó lesz
2018. okt. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Igen de csak a fekete az jóval gyengébb
2018. okt. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
spitz rumot
2018. okt. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
Attól nem lesz jobb az ottalvós buli ha isztok. Menőbbek se lesztek. Vagy elvarásoknak kell hogy megfelelketek mert manapság divat inni a tinikeh knek?
2018. okt. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9%
Ne igyatok, nincs semmi értelme. Rettentő egészségtelen. Majd ráértek rászokni valamelyik házibuliban. Szét akarod hányni a barátnőd házát? Tönkre akarod tenni az ottalvós bulit?
2018. okt. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Fröccs, macifröccs. Ne keverje, és ne igyon túl sokat.
2018. okt. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Baileys :D
2018. okt. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pezsgőt. Ünneplős ital, így bulizáshoz az is jó, viszont az ilyen fajta piák közül, annak a legkisebb az alkoholtartalma, maximum 12.5% a legerősebb, azt még simán bírni fogja! Vagy ha kicsit még feljebb lehet menni, 17% körül van egy átlagos krémlikőr.
2018. okt. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!