Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen jó és nem túl drága...

Milyen jó és nem túl drága söröket ismertek?

Figyelt kérdés

Nem túl drága = 300 ft körül.

Pilsner Urquellt szoktam inni, de kipróbálnék már valami mást is, viszont ami hasonló árú vagy olcsóbb, az jóval szarabb, ami meg van olyan jó, az jóval drágább. Tudtok 300-400 forintért más jó (nem kell a legjobb kézműves sör szintű legyen, de azért ne is Ászok, Kőbányai, Soproni szint) söröket? Az se baj, ha nem lehet mindenhol kapni, csak írjátok le, hogy hol.


2018. okt. 31. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Krusovice szerintem nem rossz, és meglepően olcsó.
2018. okt. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A cseh sörök közt válogass azok a legjobbak.

De ha olaszba jársz ott is van jó sör. BIRRA MORETTI.

Vagy a NASTRO AZZURO.

2018. okt. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ittam cseh sört nem is egy fajtát, nekem nem jött be. De lehet pont rosszakat fogtam ki :D nekema kőbambi a kedvencem, megiszom a többit is de ez az egy amit tényleg szeretek is..
2018. okt. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a cseh sörök a kedvenceim, de én kimondottan szeretem ha egy sör keserű, és a cseh sörök mind ilyenek, van akinek ez nem jön be. Az első jól mondta, ha a Pilsnert szereted, akkor szerintem a Krusovice is ízleni fog.
2018. okt. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem például a kedvenceim, amiket imádok:

Stella Artois

Borsodi Mester

Borsodi Bivaly

Borsodi Jeges

Beck's

Gösser

Kronenbourg 1664

Sok bolt nincs a környéken, így csak a Coop-ban és a Spar-ban szoktam vásárolni, a Stella Artois a legdrágább, 320 Ft egy dobozzal, a többi mind sokkal olcsóbb!

Viszont: ugyebár a Pilsner Urquell 4.4% alkoholtartalmú, az enyémek közül a Borsodi Jeges 4.5%, de amúgy ez kivételével én nem szoktam 5%-nál gyengébb söröket venni!

2018. nov. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5-ös vagyok! Hozzátenném még, hogy én például nem szeretem a nagyon keserű söröket, a listámból a Gösser a legkeserűbb! A cseh sörök közül a Staropramen-nek ugyanolyan az aromája, mint a Borsodi Mester-nek és a Beck's-nek, csak azoknál sokkal keserűbb!
2018. nov. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#2 a Birra Morettinek konkrétan Soproni íze van, azt hinnéd túlzok, pedig nem.


3-400 forintért amúgy már lehet kapni némelyik kézműves főzde egyszerűbb söreit is, a Szarvasi és a Szentandrási sörök egész sokfelé kaphatók akár nagyobb élelmiszerboltokban is.

2018. nov. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én márkafüggetlenül ajánlom, hogy ha még nem próbáltad kóstold meg a hazai söröket jól behűtve, de kizárólag üveges formában. Ég és föld különbség van a dobozos és üveges sörök íze közt. Nekem ez a tapasztalatom. Utána lépj egy kategóriával feljebb. De ha teheted mindig az üvegeseket válaszd. Árban is lényegesen olcsóbb.
2018. nov. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát én például nem vettem észre, hogy árban lenne különbség a dobozos és az üveges között! :/ Ráadásul úgy vannak 1 árban, hogy az üvegesre felszámolnak még kb. 20 Ft betétdíjat is, ennek ellenére mégsem akarják visszaváltani!
2018. nov. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!