Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 1500ft/750ml borok jó minőségű...

1500ft/750ml borok jó minőségűek? Ti mennyiért vesztek bort?

Figyelt kérdés
2018. nov. 2. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem az ár számít
2018. nov. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%

700 Ft körüli borokat iszubk (pl. Ostorosbor, BB, chillei borok). Drágábban csak desszertborokat, tipikusan Tokaji Szamorodnit és Aszút, valamint a likőrszerű (erősített bor a pontos neve) portóit, madeirait.


Jellemzően a drága ajándékba kapott borokat ajándékozzuk tovább (figyelve arra, hogy ne az kapja, akitől kaptuk).

2018. nov. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%

Ár alapjan nem lehet megmondani készítőt és fajtá kell megnézni illetve ha komolyabban bele akarsz menni akkor évjáratot.


Árból nem szabad ki indulni mert például kisboltban láttam azt, hogy nagy hirdető táblára az volt ki írva, hogy 0,5l-es minőségu cimbora vörösbor 750ft akciósan.

Kíváncsiságból megnéztem és műanyag flakonos tabis bor volt.

2018. nov. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%

Én kicsit olcsóbban szoktam venni Cabernet Savignont, abban még sosem csalódtam. De nyilván vannak rosszabb és drágább borok is.

A párszáz forintos borokhoz nem nyúlok, azok nem lehetnek jók, de 1000 ft körül már igen kellemesekkel találkozom és nekem, aki nem vagyok ínyenc, teljesen felesleges feljebb mennem, ha épp nem vágyom tokaji aszúra, mert az egy külön kategória és megéri az árát.

2018. nov. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Átlagosan 2800-5000/palack között, és a Bortársaságtól. Az már átesett egy előválogatáson.

1500/ palack az olyan ... izé ... éppencsak iható, semmi extra. Mint egy kifőzdében ebédelni.

2018. nov. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
600-ért is van nagyon jó, 5000-ért is van szutyok sajnos.
2018. nov. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!