Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért szeretik a bort?

Miért szeretik a bort?

Figyelt kérdés

Irónikus a kérdés, mivel én is nagyon szeretem esténként vagy alkalmanként iszogatni, de mégsem tudok logikus és ésszerű magyarázatot adni arra, hogy miért is szeretem.

Szerintetek meg lehet magyarázni azt, hogy valójában miért is finom egy bor és miért isszák az emberek?



2018. nov. 2. 22:33
 1/3 lencsefőzelék ***** válasza:
65%

Pedig pont este a legegészségtelenebb:

https://www.youtube.com/watch?v=VgzomNwuBIg#t=5m13s

2018. nov. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért finom, mert számodra jó íze van - ez ugyanolyan, mint hogy miért finom bármelyik étel-ital valaki számára, ugyanakkor másoknak meg nem az. Pl. a tenger gyümölcsei sokaknak jó ízü, másoknak meg undorító - nincs egyetemes ízlés.

Magyarul, nem lehet megmagyarázni, márcsak azért sem, mert sokaknak nem finom és nem is isszák.

Ha neked jól esik és nem viszed túlzásba, akkor semmi gond vele, de ha minden este KELL, akkor figyelj oda.

2018. nov. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egy biztos:tablettás bort soha többet...Inkább a drágább,ami minőségi.Egyébként én azért szeretem,mert hangulatot csinál.
2018. nov. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!