Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik a kedvenc fülyülős...

Melyik a kedvenc fülyülős likőröd?

Figyelt kérdés
2018. nov. 8. 15:24
 1/6 Phoney ***** válasza:
A mézes barack, mert pontosan olyan íze van, mint kiskoromban az egyik gyógyszertári szirupnak (így tudtam meg, hogy az is barackos akart lenni, hasonlóan kevés sikerrel). Oké, azért így se vennék, de pár éve kaptam egyet ajándékba.
2018. nov. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyik se, nem vagyok nagyon válogatós ha töményekről van szó, de a Fütyülősöknek mind van valami fura műanyagos íze és a hűsítő savanykás utóíz amit ez előtt elképzelek hogy beleiszom pedig teljesen hiányzik (oké, nem a csokis mogyoróstol meg a pisztáciástól várom, de azok se ízlenek).
2018. nov. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mézes kék áfonya, mézes fekete cseresznye, csokis mogyoró, karamellás zöld alma, mézes bodza, epres rozé, pisztáciás macaron, mézes meggy.
2018. nov. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Azon kevés ital közé tartozik amit nem tudok meginni.
2018. nov. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én eleve imádom a likőröket, mert édesek, de kellően erősek is. Fügyülősből eddig csak 2 ízt kóstoltam, mindkettő nagyon jó volt, nehéz lenne megmondani! Egyik a "pisztáciás makarón" volt, másik a "csokis mogyoró".
2018. nov. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mézes feketecseresznye és epres rose
2019. márc. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!