Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Másnak is segít a gondolkodásb...

Másnak is segít a gondolkodásban az alkohol?

Figyelt kérdés
Én rengetegszer tapasztaltam, hogy nagyon jó ötleteim voltak pár pohár után és ezeket mindig le is írtam, ez akár kapcsolatos pénzzel, emberi kapcsolatokkal. Más is van így ezzel?
2018. nov. 14. 07:30
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Eleinte biztosan így érzed, aztán az alkohol szépen lerombolja az emberi kapcsolatokat és erősen megrendíti a pénzügyi helyzetedet. Józan ésszel jobb döntéseket lehet hozni!
2018. nov. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha azt írod, hogy jó ötletek voltak akkor nyilván beváltak. Hidd el, anélkül is eszedbe jutottak volna. Végül is nincs ezzel nagy baj, én is szoktam inni, csak át ne ess a ló túlsó oldalára, hogy ha van egy megoldandó problémád már nyúlsz is a pohár után.
2018. nov. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
1-2 pohár után előfordul. Több után csak azt hiszem hogy életem ötlete közben meg egy nagy baromság :)
2018. nov. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Emberi kapcsolatoknál pont az ellenkezőjét tapasztaltam. Ha valakinek piásan írok, azt másnap megbánom, másképp gondolom. Nem egyszer drámáztam már cseten ittasan, és mindig megbántam. Azóta az én elvem az "aludjunk rá".
2018. nov. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak segít. A kocsmatúrázás kiváló program Firmáimmal és eddig minden ZH-m jobban sikerült ha ittasan mentem megírni.
2018. nov. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 kreténpali ***** válasza:
100%

El sem hiszem, hogy még senki sem linkelte!!

[link]

2018. nov. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Nekünk a családban a nyelvi képességeket segíti, fordítás, német vizsgafeladatok, ezekben ugrásszerűen javulunk ital hatására, érdekes :)
2018. nov. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ritkán iszom alkoholt, de ha igen, akkor is naponta max. 1 doboz sör VAGY fél deci tömény. Az utóbbi 10 alkalomból mindössze 2-szer fordult elő, hogy ha fáradt voltam, az alkoholtól olyan tisztán tudtam gondolkodni, mint egyébként kipihent állapotban, de amúgy nem vettem észre, hogy az alkohol megnövelné az IQ-szintet! :/
2018. nov. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A Honfoglalón akkor tudok nyerni ha ittam egy keveset, de ha túl sokat iszom, mindig vesztek.
2018. nov. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Érdekes tapasztalatok köszönöm :)
2018. nov. 18. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!