Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen whiskey-t próbáljak ki...

Milyen whiskey-t próbáljak ki következőként?

Figyelt kérdés

Ma vettem egy üveg jok beam double oak whiskey-t. Díszdobozos 2 pohárral 22Euro. Kóstoltam tisztán is és gyömbérrel.

Összehasonlítási alapom nincs, az alkoholt éreztem szinte csak ha tisztán ittam.

Melyiket lenne következőként kipróbálni ?


2018. nov. 17. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
31%

Jack Daniel's-t ajánlom, van neki egy kellemesen szenes egyedi utóíze, amit én például nem tudnék megúnni (ha olcsó lenne), mindenképp megéri kipróbálni!

Ha vodkában érezted volna csak az alkoholt, azt érteném, mert az tényleg csak szeszes víz, nem más, na de whiskey-ben vagy bármi más piában... :/

2018. nov. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Amelyik még nem volt. Vagy tudod mit? ABC sorrendben kóstold.
2018. nov. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Phoney ***** válasza:
90%
Ha a Double Oak-ban nem éreztél ízeket, akkor a Jack Daniel's-ben se fogsz. Próbálj ki valami karakteresebbet, mondjuk hasonló áron már nem nagyon léteznek ilyenek, de ha hozzáteszel egy kicsit, akkor mondjuk Woodford Reserve, abszolút legjobb "kezdő" whisky ebben a műfajban.
2018. nov. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2018. nov. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vedd meg az Aldist.

[link]

(Mi itthon Aldiban Royal Oakot vettünk, az is egész jó.)

2018. nov. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!