Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Tudnátok nekem jó minőségű...

Tudnátok nekem jó minőségű borokat mondani?

Figyelt kérdés
Karácsonyi ajándékba szeretnék bort adni, de semmit nem tudok a borokról. Akinek meg adnám, részben borokkal foglalkozik és nem szeretném egy 600 ft-os tescos borral kibökni a szemét. Szóval ha tudtok olyat, amit neten vagy nagyobb bevásárlóközpontban lehet kapni ne tartsátok magatokban. Kis indoklást is tehettek hozzá, hogy miért szeretitek azt, vagy miért olyan jó az a bor.

2018. nov. 22. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg a bortarsasag.hu oldalát! Ami ott kapható,az minőségi szűrésen már átesett, egy részük másutt is kapható.


Fehér vagy vörösbort szeretnél? Milyen összegben?

2018. nov. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az, hogy fehér vagy vörös szerintem mindegy. Inkább azon töröm a fejem, hogy száraz vagy édes vagy esetleg gyümölcs!? Valami ilyesmit is láttam. Kb 10-15000 ft-ban gondolkoztam.
2018. nov. 22. 14:51
 3/3 Béla211 ***** válasza:
Paulus gold generosa molnár pinceszetol.ezt utoljara madaras tescoban latam. Jó testes bor azert vigyazni kell vele mert magas alkoholtartalma van. Vorosborbol ami nekem most elege bejon. Gere zsoltol a jampi azt hiszem neten lehet kapni. Amugy ez egy kekoporto(portugissel) . De teljessen más mint a többi. Sokkal testesebb igazan különleges szerintem erdemes egyszer megkostolni. Ha erdeklik a gyümölcs borok is. Mokos pinceszetnek vannak jók. Szilva szerintem az egyik legjobb. Majd nem olyan mintha szilvát enne az ember.
2018. dec. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!