Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Sörre mehet a vodka és egyéb...

Sörre mehet a vodka és egyéb "finomságok"?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy nagy alkoholfogyasztó, ezért teszem fel a kérdést. Úgy 3 sörre mehet pl. 2 fény és 1-2 Unicum? Ha nem, mit ajánlotok helyette? Cél a felhőtlen jókedv hajnalig, részegedés, végén kiütés, de reggel 6-ig való hányás nélkül (és utána se :D).
2018. nov. 25. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Háát mi itt magyarisztánban általában nem a sörre isszuk a rövidet, hanem fordítva. A fényről nem tudok nyilatkozni, nem innám meg. Ha még nem tudod mennyit bírsz akkor óránkét egy felesnél meg két sörnél vagy két sör egy felesnél többet ne igyál.
2018. nov. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Igen az jó ha előbb sörözöl és aztán töményezel. Fordítva jobban meg tud ütni. Én pl. volt hogy jól bekajáltam zsírosból piálás előtt, ittam a rövideket egymás után (kb. 3 deci töményet 1 óra alatt) de a zsíros kaja miatt nagyon lassan szívódtak csak fel, aztán mikor ittam egy sört az a szénsav miatt a fejembe küldte az összes töményet egyszerre és úgy berúgtam hogy lefordultam a székről. Úgy még jó ahogy az első mondta hogy felváltva tömény-sör de ha jóllakva sok töményet megittál utána vigyázz a sörrel.
2018. nov. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hacsak nem vagy gyakorló alkoholista, akkor a helyedben nem innék össze mindent. Érdemes egyszerre egy fajtánál maradni, mindegy mi, de lehetőleg minőségi legyen.
2019. jún. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!