Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen, itthon is beszerezhető...

Milyen, itthon is beszerezhető barnasör-különlegességeket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2018. nov. 27. 01:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%

Soproni Óvatos Duhaj Démon

Borsodi Tüzes

2018. nov. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
74%
Dreher Bak
2018. nov. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%

Borsodi meg a többi, mint különlegesség? Aki nem ért hozzá, minek kommentel?

Kérdező, Magyarország egyik kiemelkedő kraft-sörfőzdéjében dolgozom, tudok segíteni:)

Milyen árkategória játszik? Kizárólag magyar vagy külföldiek is érdekelnek? Ha ismered a típusokat, melyik érdekelne?

2018. nov. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
És az minek kommentel, meg mennyit ért hozzá, aki csak a márkát nézi, de azon belül egy kalap alá vesz minden sört?! Ugyan miért is elképzelhetetlen, hogy ismert márka is tud olyan altípusú sört csinálni, ami valamilyen szempontból különleges???
2018. nov. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Elsősorban tényleg valami különlegesebbre gondoltam, mint egy Borsodi vagy egy Dreher , de azért nektek is köszönöm a válaszokat :)

Utolsó, őszintén szólva nem igazán értek a sörökhöz, a barátomat szeretném meglepni valami érdekességgel. Amit eddig tudok: szereti a portert és a mézesebb ízű söröket. Nagyjából 1000-2000 körül gondolkodtam , ami az árakat illeti, afelé nem igazán tudnék menni. Már van két jelölt, de gondoltam gyűjtök még tippeket, úgyhogy megköszönném a segítséget :)

2018. nov. 29. 23:17
 6/15 A kérdező kommentje:
A második bekezdésem elninoo-nak szólt, csak azóta odakommentelt valaki :D
2018. nov. 29. 23:18
 7/15 A kérdező kommentje:
Ja, az kimaradt, hogy magyar és külföldi egyaránt érdekelne.
2018. nov. 29. 23:20
 8/15 anonim ***** válasza:
30%
Kizárólag a Dreher Bak-ot tudom ajánlani, mint különlegesség. A minősége, íze egyszerűen fenomenális. Kenterbe veri az összes nagy sörmárkát a Guinnesstől a Staropramenig. A kis szutyok kézműves boszorkánykonyhákon kutyult hulladékokat pedig felejtsd el, ha nem akarsz gyomor-, vagy bélrendszeri rákot kapni!
2018. dec. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
40%

"A kis szutyok kézműves boszorkánykonyhákon kutyult hulladékokat pedig felejtsd el, ha nem akarsz gyomor-, vagy bélrendszeri rákot kapni!"

Te miről beszélsz? Jártál már ilyen "szutyok kézműves boszorkánykonyhákban" vagy mégis mire alapozod ezt? Mert én igen és biztosíthatlak, hogy semmi ilyentől nem kell tartanod 🙂


A Dreher bak egyébként tényleg egy korrekt sör nagyipari szinten, de nem értem mitől lenne különleges, pláne ajándéknak egy olyan sör, amit bárhol és bármikor megkapsz maximum 300 forintért. Csak azért mert barna?


Kérdező: Melyik kettőre gondoltál?

2018. dec. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#1 és #4 vagyok. Amiket először ajánlottam, nekem például abszolút nem ízlettek, de hát kinek mi, nem vagyunk egyformák, próba szerencse, és akkor csak ezek jutottak eszembe. A Dreher BAK-ról teljesen megfeletkeztem, pedig szerintem is a legjobb! Különlegességei: egyrészt tudtommal a létező legerősebb magyar sör (7.3%), másrészt az íze, ahogy iszod, egyre keserűbb lesz, legalábbis én ezt éreztem rajta! Az elején még lágy, kellemes, nagyon minimálisan keserű, viszont mire elfogy a fél liter, még épphogy iható!
2018. dec. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!