Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogy lehet alkoholt “szívni”...

Hogy lehet alkoholt “szívni” azaz inhalálni? Lehet venni valami készüléket, ami gôzzé alakítja a piát?

Figyelt kérdés
Elôre is köszönöm a válaszokat

2018. dec. 2. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:

És ez mégis miért lenne jó szerinted?

Mert ha értelmesen megindoklod, akkor megmondom a módját!:)

2018. dec. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazából több oka is van:

1. Kíváncsiság. Láttam egy youtube videót errôl, es érdekel milyen lehet.

2. Én személy szerint csak a drágább, ízesített alkoholokat tudom megenni, (somersby, breezer, baileys) így egy este, aminek részegség a vége rettenetesen sokba kerül.

3. Gyorsabban üt.

Persze tudom, hogy sok veszélyt rejt magában, fôleg mert könnyen elérheted a rettentôen magad véralkoholszintet, ami pedig akár halálhoz is vezethet. Ezzel tisztában vagyok, és vigyázok vele!:)

2018. dec. 2. 19:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy lehetne. A piát gőzzé alakítja bármilyen edény, aminek alágyújtasz. Csakhogy az majdnem 80C-on történik, azt nem lélegezheted be, ha meg alacsonyabb azt ugye meg már innod kell.
2018. dec. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Patikában veszel egy inhalátort és nem kamillateát teszel bele, hanem piát.

Bár amiket írtál italokat, azokat az íze miatt fogyasztják, a berúgáshoz - és azt írod nem az a cél - bármilyen alkoholos ital megfelel, így érzek egy kis ellentmondást!

2018. dec. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De, az a cél. Arra írtam, hogy csak ízesített piát tudok tisztán inni, (ne kérdezd miért) ami pedig elég drága, min. 3600 ft/berúgás. Viszont én sem vagyok aranybánya, szóval ez így elég sok. Vodkával viszont 2000 ft-ból már bôven jól vagyok, csak azt nem tudom meginni, ezért az egyetlen opció az “elszívás” maradt.

Egyébként köszi a válaszod!

2018. dec. 4. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!