Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyitől rúgtok be?

Mennyitől rúgtok be?

Figyelt kérdés

Akik egyáltalán nem bírják az alkoholt:

Mennyi mennyiség kell ahhoz,hogy megüssön?

Nyílván nem mindegy,hogy miből,de azt leírhatjátok!


2018. dec. 3. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Nekem már 2-3 doboz sör is elég, hogy érezzem.
2018. dec. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Nekem egy feles meg legalább 2 üveg sör. De nem muszáj innom, anélkül is kötözködős vagyok :D


18/f

2018. dec. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem akarok berúgni, szerencsére bírom az alkoholt, de érdekes módon a töményebbet jobban! :/

3 deci St. Hubertus meg se kottyan, viszont 1 doboz (fél liter) 5-5.5%-os sör után már érzem a hatást, pedig az ugyebár térfogat-százalék arányosan kisebb! Félre ne értsétek, soha nem keverem a kettőt, vagy ez, vagy az!

2018. dec. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
5 nagy whisky÷4 sör
2018. dec. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Egyszer a jó zsúfolt 4/6-oson utaztam, mikor egy kislány felsikított, és az anyukája segítségért kezdett kiabálni. Egy mocskos csöves odafurakodott hozzájuk a tömegben, és fogdosni kezdte a kislányt, meg dörgölőzni hozzá. Hát a következő megállónál annak olyat berúgtam, hogy fekve maradt.
2018. dec. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

Ha csak megérezni akarod: 1 feles vagy 1 sör

Ha azt akarod hogy jó kedved legyen: 2/3 feles vagy ugyanennyi sör

Ha részeg akarsz lenni: 4/5 feles vagy 4/5 sör

Ezek olyan mennyiségek, amiket egy alkoholt nem bíró emberre néztem.

Nekem:

2/3 feles

4/5 feles

8 feles

2018. dec. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ mennyi idő alatt iszod meg, hány kiló vagy, ettél e előtte, és mit meg mennyit, mennyire vagy kipihent stb. Én az első piálásaimkor 16-17 éves koromba átlagos étkezés és pihentség mellett 4-5 óra alatt olyan 7-8 adag alkoholt (1 adag= fél deci tömény vagy fél liter sör) kellett legurítanom hogy úgy jól megérezzem de még ne legyek rosszul, de én olyan 90kg körül voltam már akkoriban, az ilyen 50-70kg közti haverjaim közel se bírtak ennyit, volt amelyik 3 felestől seggrészeg volt.
2018. dec. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
en eddig csak whiskytol rugtam be nekem ilyen 5-6 feles hogy kicsit megszeduljek
2022. jan. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!