Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Okozhat e az alábbi sör...

Okozhat e az alábbi sör hasmenést?

Figyelt kérdés

Bocsánat a kissé gusztustalan témáért!

Szeretem a hideg sört,szoktam iszogatni néhányat,de mióta a Lövenbraut fogyasztom,elég sokszor van hasmenésem.

Olcsó sör,és sokan nem is nagyon dicsérik,de lehet e ettől a márkától ez a problémám?

Emlékszem,egyszer régebben mondta egy ismerősöm az Arany ászokra,hogy f0satós sör.Ez a Lövi is ilyen lenne?

Válaszokat köszönöm!



2018. dec. 4. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Friss habzó sört igyál, mert az amelyik állott meggyötör. Nekem a Borsodi póló szokott ilyet, viszont nem jellemző hogy bizonyos márkák biztosan hasmenést okoznának.
2018. dec. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már hasmenésem sörtől. De nem a minőség, hanem a mennyiség miatt. Amúgy a Löwi annyira nem rossz sör.
2018. dec. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, szerintem ezt inkább az emberi szervezet diktálja, ugyanúgy, mint például az allergiát! Pont az Arany Ászok sógorom kedvenc söre, szinte mindig olyat iszik, neki soha semmi baja tőle! Amúgy egy ismert márkás minőségi, nem kommersz sör nem okozhat semijen problémát, az más dolog, hogy valaki abszolút nem bírja az alkoholt a legkisebb mennyiségben sem, de azok a tünetek máshogy jelentkeznek! Szerintem csak véletlen egybeesés!
2018. dec. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!