Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Házipálinka elfogyasztása...

Millia kérdése:

Házipálinka elfogyasztása után mi a pontos magyarázata pisilésnél annak a ”gyöngyöződésnek”?

Figyelt kérdés

2018. dec. 6. 19:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sok pálinkát megittam már meg sokat is pisiltem, de ez új.
2018. dec. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Heee?
2018. dec. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Azok az agyad darabjai ami ilyenkor a vizelettel távozik. Lefogadom most beszartál :p
2018. dec. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Húú de annyira beszartam, h már meg is ittam még egyet.

Ne mondja már egy szeszkazán se, h nem tapasztalta még ezt ?! Ugyanúgy gyöngyöződik a pálinka az üvegben is, mint pisiléskor, ez valami kémia kiválasztódás, de a felfogásához kell némi agysejt.

2018. dec. 9. 09:10
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez valóban kémiai kiválasztódás, de úgy, ahogy a hármas mondja. Az alkohol lebontja az agysejtjeidet és kihugyozod. Ezt látod gyöngyözni. Majd ha már nem lesz gyöngyözés, akkor nincs mit lebontania és eléred a teljes demenciát. Úgy látom ez már nincs messze.
2018. dec. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De akkor a pálinkás üvegbe h másznak bele az agysejtek? :) átteleportálják magukat agyhalottak ? :)
2018. dec. 10. 08:52
 7/13 anonim ***** válasza:
Imádom a jó házipálinkát, ezért nehéz szívvel írom: az agyrágóbogár szellentéseit látod!
2018. dec. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg belehugyoztál az üvegbe, csak már nem emlékszel rá :)
2018. dec. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Phoney ***** válasza:
A víz már egészen kevés alkoholtól is hajlamos enyhe habosodásra (ez akkor a legfeltűnőbb, amikor kiöblítesz bármilyen kiürült szeszesüveget), és ehhez elég lehet a vizelet alkoholtartalma is, de ennek nem az ital fajtájához, hanem a véralkoholszinthez van köze.
2018. dec. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Na látod, az agyad mellett már a májad is odavan! Nem bontja le az alkoholt, ezért kihugyozod! Kár beléd! :)
2018. dec. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!